تاریخ انتشار :يکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۱
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان گفت: هم‌زمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس ۵۳۴ نفر از بیماران استان خدمات درمانی، دارویی و ویزیت رایگان این جمعیت بهره‌مند شدند.
۵۳۴ سیستان و بلوچستانی از خدمات درمانی هلال‌احمر بهره‌مند شدند
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان، محمدمهدی سجادی بیان کرد: این طرح در قالب پروژه داوطلبی، حمایتی و کاروان سلامت به همت خیران و مشارکت خانه‌های هلال در مناطق کم‌برخوردار شهرستان‌های زاهدان، میرجاوه، هامون و هیرمند اجرا شد.

وی ادامه داد: مجموع خدمات ارائه شده به بیماران نیازمند در این طرح بیش از ۹۴۲ میلیارد ریال بوده است.
 
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تصریح کرد: ارائه خدمات حمایتی و اجتماعی به نیازمندان و آسیب‌پذیرترین افراد جامعه با استفاده از منابع و کمک‌های داوطلبانه خیران و داوطلبان از جمله وظایف سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر است.

وی با اشاره به آماده‌باش نیروهای امدادی در پی وقوع طوفان‌های شن و ریزگردها در منطقه سیستان افزود: خشکسالی‌های چند ساله سبب شده بادهایی که درگذشته به «موسمی ۱۲۰ روزه سیستان» یا نعمت بیکران الهی معروف بود و هوایی مطبوع و کشاورزی پرمحصول و زندگی سراسر شاد و با نشاطی را برای مردم به ارمغان می‌آورد امروز به بلای جان ساکنان این منطقه تبدیل شود.
 
سجادی بیان کرد: در این راستا ۴۰۰ بسته معیشتی به ارزش سه میلیارد ریال توسط خیران داوطلب خانه‌های هلال تهیه و بین خانواده‌های متأثر از طوفان منطقه سیستان توزیع شده است.
 
انتهای خبر/ س
  https://asrehamoon.ir/vdciypazwt1aq32.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما