تاریخ انتشار :يکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۰
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان:

فرایند نام‌نویسی جشنواره امتنان در سیستان و بلوچستان آغاز شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: فرایند نام‌نویسی سی و پنجمین جشنواره امتنان هم‌زمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد.
فرایند نام‌نویسی جشنواره امتنان در سیستان و بلوچستان آغاز شد
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از روابط‌عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان احمد سلامی بیان کرد: جشنواره امتنان هر ساله باهدف شناسایی و تکریم نخبگان جامعه کار و تولید و ترویج و تقویت فرهنگ کار در ۲ مرحله استانی و ملی برگزار می‌شود.
 
وی افزود: تمامی کارگران، گروه‌های کار و بنگاه‌های اقتصادی سیستان و بلوچستان از بخش‌های مختلف اقتصادی، صنعت، کشاورزی و خدمات می‌توانند از اول مهر تا اول آبان‌ماه جاری نسبت به ثبت‌نام از طریق پورتال جشنواره امتنان به نشانی http// emtenan.mcls.gov.ir اقدام کنند.
 
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به عملکرد مثبت و استقبال جامعه کارگری استان در جشنواره امتنان، ادامه داد: در جشنواره سال قبل، «ستار بلوچی» از مزرعه تولید محصولات گرمسیری و استوایی موفق شد در جمع کارگران نخبه ملی قرار گیرد و افتخار جدیدی را برای جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان به ارمغان آورد و امیدواریم در جشنواره امسال نیز توفیقات خانواده پر تلاش کار و تولید این استان در سطح ملی دیده شود.
 
وی با تأکید بر اینکه حمایت از کارگر و کارآفرین وظیفه و رسالت ذاتی مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، ادامه داد: سیستان و بلوچستان سرشار از ظرفیت‌های بالقوه برای سرمایه‌گذاری و ایجاد شغل است و برای شکوفایی این ظرفیت‌ها باید همت جهادی و ترویج کارگروهی را مدنظر قرارداد.
 
سلامی گفت: امیدواریم با اقدامات بین‌بخشی، ترویج و گسترش فرهنگ کار و خلاقیت، انگیزه‌بخشی، اعتمادآفرینی و همدلی در جامعه کار و تولید، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار، نقش‌آفرینی و تأثیرگذاری نخبگان در روند توسعه جامعه و تقویت فعالیت‌های دانش‌بنیان که از اهداف برگزاری جشنواره امتنان است، در سیستان و بلوچستان بیش از گذشته محقق شود.
 
انتهای خبر/ س
  https://asrehamoon.ir/vdcbzfb8wrhb09p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما