تاریخ انتشار :يکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۰
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری چابهار خبر داد:

افزایش ۵ ناوگان مینی‌بوس به حمل‌ونقل شهری چابهار

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری چابهار گفت: ۵ خودروی بنزینی «ون وانا» حمل‌ونقل شهری جدید در چابهار اضافه شده است.
افزایش ۵ ناوگان مینی‌بوس به حمل‌ونقل شهری چابهار
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری چابهار محتاج رئیسی بیان کرد: هر کدام از این خودروهای «ون وانا» به قیمت ۱۵ میلیارد ریال خریداری شده و به ظرفیت جابه‌جایی ۶۰ نفر در هر سرویس و در کنار ۱۸۰ دستگاه خودروی سواری زرد به فعالیت حمل‌ونقل درون‌شهری ادامه می‌دهند.
 
وی افزود: برنامه‌ریزی لازم صورت‌گرفته تا حمل‌ونقل شهر چابهار را بهتر کنیم و در این باره علاوه بر ناوگان یاد شده چهار دستگاه اتوبوس شهری هم فعال هستند و سه دستگاه اتوبوس دیگر که خریداری شده ولی تاکنون وارد ناوگان خدمت به مردم نشده‌اند.
 
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری چابهار گفت: جایگاه سی‌ان‌جی با چهار نازل برداشت گاز به خودروها و اعتبار هفت میلیارد تومان و پیشرفت ۴۳ درصد در حال کار است و تا دهه فجر تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.
 
وی بیان کرد: چابهار شهر توریستی، اقتصادی و تجاری، تفریحی و گردشگری است طور یکه سالانه حدود یک میلیون نفر مسافر و سرمایه‌گذار در آن تردد می‌کنند و این حجم مسافر نیاز به جابه‌جایی دارند.
 
رئیسی تصریح کرد: تاکسی‌های شهری علاوه بر دریافت سوخت ۴۰۰ لیتر با قیمت یک هزار و ۵۰۰ تومان و ۵۰۰ لیتر به قیمت سه هزار تومان، همچنین لاستیک، روغن و پرداخت ما به تفاوت قیمت سوخت نیز به آنان تعلق می‌گیرد.
 
وی با اشاره به اینکه پس از ۲۰ سال با همکاری شهرداری و سازمان منطقه آزاد حوزه حمل‌ونقل عمومی شهر چابهار در دی‌ماه سال گذشته (۱۴۰۱) مجدداً با ۲ دستگاه اتوبوس آغاز بکار کرد، افزود: خیلی خوشحالیم که پس از گذشت ۲ دهه ظرفیت سیستم حمل‌ونقل عمومی چابهار راه‌اندازی شده و در هر چند وقت رونق بیشتری را شاهد هستیم.
 
انتهای خبر/ س
  https://asrehamoon.ir/vdcc41qs42bqeo8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما