تاریخ انتشار :يکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۰
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای زهک:

راهداران راه ارتباطی ۵ هزار خانوار زهکی را بازگشایی کردند

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای زهک از بازگشایی راه‌های شریانی و روستایی این شهرستان و ارتباط کاربران جاده‌ای بین بیش از ۵ هزار خانوار روستایی گرفتار در شن و ماسه خبر داد.
راهداران راه ارتباطی ۵ هزار خانوار زهکی را بازگشایی کردند
 به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای زهک، حامد سروری نیا بیان کرد: در پی طوفان‌های شبانه‌روز گذشته در شمال سیستان و بلوچستان راه روستاهای تپه آزاد، خواجه داد، امیرنظام، شهرک محمدشاه کرم، جی سرخ، طلفک بامری، زاهدان کهنه، قلعه کنک، جاده ترانزیت زهک به‌طرف پایانه مرزی میلک و جاده ترانزیت زهک به‌طرف هامون و زاهدان بسته شده بود و ادارات حوزه سیستان تعطیل شدند.
 
وی ادامه داد: به همت و تلاش نیروهای راهدار با ۱۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین مسیرهای روستایی یادشده رفع انسداد شدند.
 
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای زهک تصریح کرد: با اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر شدت بروز طوفان بلافاصله نیروهای راهداری شمال استان با تجهیزات و امکانات کامل در مسیرهای مذکور مستقر و در کمترین زمان ممکن تمامی مسیرهای مسدود شده ناشی از طوفان را بازگشایی کردند.
 
وی خاطرنشان کرد: همکاران راهداری باروحیه جهادی و تلاش شبانه‌روزی در خدمت مردم هستند و امیدواریم رانندگان باتوجه‌به تداوم طوفان نیز احتیاط کافی برای تردد در جاده‌ها را داشته باشند.
 
انتهای خبر/ س
  https://asrehamoon.ir/vdcdjs0fnyt09n6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما