تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۴
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان خبر داد:

افزایش ۴۱ درصدی تردد در مسیرهای ارتباطی شمال سیستان و بلوچستان

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از ثبت ۲۸ میلیون و ۶۷۲ هزار و ۴۰۵ تردد در مسیرهای ارتباطی این استان در ۶ماهه نخست سال جاری خبر داد.
افزایش ۴۱ درصدی تردد در مسیرهای ارتباطی شمال سیستان و بلوچستان
 
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، به نقل از روابط‌عمومی راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان ایوب کرد بیان کرد: در ۶ماهه نخست سال جاری  ۲۸ میلیون و ۶۷۲ هزار و ۴۰۵ تردد در مسیرهای ارتباطی این استان ثبت شده است که این میزان  توسط ۵۰ دستگاه تردد شمار فعال در حوزه زیرپوشش این اداره کل به ثبت رسیده است.
 
وی افزود: پرترددترین مسیرهای حوزه شمال سیستان و بلوچستان در این مدت زاهدان - خاش، خاش - زاهدان و زاهدان - سه‌راهی دشتک بوده است.
 
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان به اهمیت سیستم‌های حمل‌ونقل هوشمند در ارتقای امنیت و برنامه‌ریزی برای جلوگیری از آسیب‌ها و تلفات جاده‌ای اشاره کرد و ادامه داد: نتیجه رویکرد استفاده از سامانه‌های هوشمند، افزایش جابه‌جایی و بهره‌وری، ارتقای ایمنی، امنیت، روان‌سازی ترافیک، بهبود عملکرد و اصلاح روش‌ها، مدیریت مؤثر و توسعه پایدار حمل‌ونقل جاده‌ای است.
 
وی خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند برای ارتباط با این اداره کل و اعلام هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت با شماره‌تلفن ۱۴۱ در هر ساعت از شبانه‌روز تماس بگیرند و موارد موردنظر خود را با کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان در میان بگذارند.


انتهای خبر/ س https://asrehamoon.ir/vdcgzt9q7ak93z4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما