تاریخ انتشار :پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۷
فرماندار تفتان گفت: خون مطهر شهدا، استحکام‌بخش و بیمه‌کننده اسلام و انقلاب است.
خون شهدا بیمه‌کننده اسلام و انقلاب است
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون علیرضا شهنوازان در یادواره شهدای شهرستان تفتان بیان کرد: شهدا در هشت سال جنگ تحمیلی و سال‌های قبل و بعد از انقلاب برای عظمت و ابهت اسلام و میهن خون داده و ملت بزرگ ایران ادامه‌دهنده راه شهیدان بوده و در مقابل تهدیدات و توطئه‌های دشمنان سکوت نخواهند کرد.

وی افزود: دفاع مقدس، یادآور رشادت‌های رزمندگان اسلام و مجاهدانی است که در دشوارترین دوران با خودباوری و توکل بر خداوند توانستند، دشمنان و ابرقدرت‌های شرق و غرب را در رسیدن به اهدافشان ناکام بگذارند.

فرماندار تفتان تصریح کرد: دستاوردهای عظیم ایران اسلامی در عرصه‌های علمی، فناوری، رزمی و دفاعی، موفقیت‌های کشورمان در ابعاد سیاست خارجی و برقراری ارتباط مسالمت‌آمیز با دنیا و کشورهای همسایه نتیجه و ثمره خودباوری و صیانت از ارزش‌های والای اسلامی و انقلابی، تداوم راه شهیدان، اجرای منویات رهبر معظم انقلاب، حفظ اتحاد و یکپارچگی در جامعه است.

وی اظهار کرد: حضور رئیس‌جمهور کشورمان در مجمع‌عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک آمریکا و بیانات صریح و شفاف ایشان حاکی از اقتدار نظام و ملت بزرگ ایران بوده که آیت‌الله رئیسی به‌عنوان سخنگوی مردم ایران در آن مجمع شرکت داشت.

شهرسازان از اهدای خون اعضای ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس تفتان برای کمک به نیازمندان خبر داد و گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس تعداد ۳۰ عدد توپ، ۲۵ دست لباس ورزشی به روستاییان این شهرستان اهدا شد.

وی خاطرنشان کرد: در راستای توسعه، تجهیز و رونق فعالیت‌های ورزشی در مناطق محروم روستایی، وسایلی مانند توپ فوتبال، فوتسال، والیبال و پیراهن ورزشی به نمایندگان ورزشی روستاهای شهرستان تفتان اهدا شد. 

انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcbgab85rhb08p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما