تاریخ انتشار :پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۲
رئیس سازمان صداوسیما گفت: واحدهای طرح نهضت ملی مسکن‌ در سیستان و بلوچستان از کیفیت، سرعت و استانداردهای خوبی برخوردار است.
سرعت و کیفیت توأمان ویژگی پروژه‌های مسکن سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان، پیمان جبلی در حاشیه بازدید از پروژه‌های طرح نهضت ملی استان اظهار کرد: عزم مسئولان این استان بر این بوده است که واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در کمترین زمان و با لحاظ کیفیت مطلوب و قیمت تمام شده اندک به دست متقاضیان برسد که با همدلی و تلاش‌های صورت‌گرفته این مهم محقق گردیده است.
 
وی ادامه داد: به نظر می‌رسد که سیستان و بلوچستان در اجرا و ساخت طرح نهضت ملی مسکن جزو استان فعال و موفق در سطح کشور محسوب می‌شود.
 
رئیس سازمان صداوسیما با بیان اینکه کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت طرح نهضت ملی مسکن گام مثبت مهمی در راستای کاهش آورده متقاضیان این طرح است، گفت: گام‌های بسیار مطلوبی در جهت خانه‌دارشدن متقاضیان واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن و ایجاد اشتغال این استان برداشته شده است.
 
دبیر شورای مسکن استان سیستان و بلوچستان نیز در این بازدید گفت: تاکنون برای ساخت ۳۳ هزار و ۵۰۶ واحد طرح نهضت ملی مسکن در مناطق شهری و روستایی این استان شهری و روستایی پروانه ساختمانی صادر شده است.
 
اکبری افزود: پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن این استان با متوسط پیشرفت فیزیکی  حدود ۵۰ درصد اشتغال‌زایی ۳۴ هزار و ۷۱۵ نفر را به همراه داشته است.
 
وی با بیان اینکه تا یک ماه آینده ۱۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در مناطق شهری و روستایی سیستان و بلوچستان آماده بهره‌برداری می‌شود، گفت: اجرای موفق این طرح در این استان با گردش مالی قابل‌توجه ضمن ایجاد اشتغال، نجات‌بخشی صنایع کوچک حوزه صنعت ساختمان این منطقه را  به همراه داشته است.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdceze8zejh8pzi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما