تاریخ انتشار :شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۰
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان خبر داد:

اختصاص ۴۰ میلیارد ریال برای توسعه کسب‌وکارهای خانگی در تفتان

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از اختصاص ۴۰ میلیارد ریال اعتبار به شهرستان تفتان برای پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد.
اختصاص ۴۰ میلیارد ریال برای توسعه کسب‌وکارهای خانگی در تفتان
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از روابط‌عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، خلیل احمد سلامی در سفر به تفتان و دیدار با فرماندار این شهرستان، بیان کرد: برای امسال، ۴ میلیارد تومان به شهرستان تفتان اختصاص داده شد تا از این محل برای توسعه و تقویت مشاغل خرد و خانگی با اولویت طرح‌های پشتیبان استفاده شود.

وی افزود: شهرستان تفتان به دلیل آب‌وهوای مناسب و وجود جاذبه‌های طبیعی و معادن بکر، جزو مناطق پرکشش اشتغال به شمار می‌رود که با سرمایه‌گذاری و حمایت مطلوب، می‌تواند به رونق اقتصاد و جهش اشتغال‌زایی منطقه کمک کند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در ادامه خدمات و وظایف وزارت متبوع را متنوع با جامعه هدف بسیار زیاد بیان کرد و گفت: برای ارائه بهتر و آسان‌تر این خدمات، نیاز است تا نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تفتان مستقر شود که به همین منظور پیگیری‌هایی با وزارتخانه برای اخذ مجوز انجام شده است.

سلامی همکاری دستگاه‌های اجرایی تفتان در ثبت آمار و مشخصات اشتغال ایجادی در سامانه رصد را مورد تأکید قرارداد و اظهار کرد: تاکنون به استناد آمار سامانه رصد، حدود ۳۰ درصد تعهد اشتغال تفتان در سال جاری محقق شده که باید با اقدام جدی و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی، این مهم پیش از پایان سال به طور کامل تحقق یابد.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcjixeviuqemvz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما