تاریخ انتشار :شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۴
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عدالت اقتصادی و اجتماعی و ایجاد اشتغال با میدان دادن به تعاونی‌ها و توجه و مسئولیت‌پذیری میسر می‌شود.
عدالت اقتصادی با میدان دادن به تعاونی‌ها میسر می‌شود
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، محمد کرمی با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در جمع مدیر و معاونان این اداره کل اظهار کرد: امروز در جنگ شناختی قرار داریم و دشمن در این جنگ با استفاده از ابزارهای مختلف از جمله فضای مجازی و رسانه روی ذهن‌ها کار می‌کند.
 
وی افزود: در حال حاضر در سیستان و بلوچستان اقداماتی برای صادرات در حوزه‌های مختلف انجام می‌شود که این‌ها نشان‌دهنده ثروتمند بودن این استان است، دراین‌بین تعاونی‌ها می‌توانند محور قرار گیرند تا نفع آن برای مردم باشد.
 
استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: در برخی سازمان‌ها و اداره‌ها روزمرگی دیده می‌شود و برای خروج از این شرایط افزایش نظارت روی نیروی کار و داشتن برنامه و ایده در سازمان‌ها ضروری است.
 
وی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌ها در سیستان و بلوچستان دارای اختیار کافی هستند و باید برای تسهیل کار مردم و سرمایه‌گذاران استفاده کنند، گفت: برای استفاده از ثروت خدادادی این استان بایستی همت جدی داشت و تلاش کرد.
 
کرمی راه‌اندازی و تقویت تعاونی‌های روستایی و دانش‌آموزی را مورد تأکید قرارداد و اظهار کرد: باید از توان فکری همه افراد در جامعه استفاده کنیم؛ چراکه جوانان و نوجوانان دارای فکر، خلاقیت و نوآوری هستند و این امر برای ما اهمیت فراوانی دارد.
 
وی افزود: سیستان و بلوچستان با برخورداری از ظرفیت‌های مناسب برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای، می‌تواند فرصتی برای ورود شرکت‌ها و مجموعه‌های اقتصادی وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به این خطه از کشور باشد.
 
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به گلایه رهبر معظم انقلاب مبنی بر عدم اجرای مصوبات دهه ۸۰، ادامه داد: این مصوبات ۱۱ محور و چند فصل داشت که اگر به‌درستی اجرا می‌شد بسیاری از مشکلاتی که در حال حاضر در استان با آن مواجه هستیم، وجود نداشت.


انتهای خبر/ س https://asrehamoon.ir/vdcaiyn6m49ni61.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما