تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۴۶
توسط گروه‌های جهادی بسیج انجام شد؛

ارائه خدمات پزشکی به حاشیه‌نشینان زاهدان

تعداد ۱۰۰ نفر دانشجوی زاهدانی برای ارائه خدمات پزشکی و آموزشی در حاشیه شهر زاهدان حاضر شدند.
ارائه خدمات پزشکی به حاشیه‌نشینان زاهدان
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، تعداد ۱۰۰ نفر دانشجو از دانشگاه‌های علوم پزشکی، سیستان و بلوچستان و آزاد اسلامی زاهدان تحت عنوان اردوهای جهادی بسیج دانشجویی برای ارائه خدمات در حاشیه شهر زاهدان حاضر شدند.
 
در این اردوی جهادی که تحت عنوان طرح لبخند ایران برگزار شده بود خدمات رایگان پزشکی، آموزشی، تحصیلی و فرهنگی در حوزه‌های دندان‌پزشکی، مامایی، آموزش بهداشت و همچنین آموزش تحصیلی و فرهنگی ارائه شد.
 
در این طرح تعداد ۶۰۰ نفر از حاشیه‌نشینان زاهدانی ویزیت و به آنان خدمات ارائه و داروی رایگان نیز بنا به تجویز پزشکان اهدا شد.
 
سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از خدمات ارائه شده، اظهار کرد: ارائه این‌گونه خدمات باتوجه‌به نیاز حاشیه‌نشینان و همچنین هزینه‌های بالای درمان بسیار ارزشمند است
 
شفائی تصریح کرد: نیاز است که این‌گونه اقدامات و طرح‌ها امتداد داشته و خدمات ارائه شده که بسیار ارزشمند است در هفته‌های آتی برای مردم ارائه شد.
 
وی افزود: این‌گونه اقدامات جهادی ثمرات و خیرات بسیار زیادی برای متولیان و جهادگران دارد و امیدواریم خداوند جزای خیر به همه شما جهادگران عزیز بدهد.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcivwaz3t1aqr2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما