تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۴۳
در پی محکومیت جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی صورت گرفت؛

تجمع سراسری حمایت از کودکان و مردم مظلوم غزه در سیستان و بلوچستان

هم‌زمان با سراسر کشور تجمع بزرگ مردمی در حمایت از کودکان مظلوم و بی‌دفاع غزه در ۶۰ نقطه جمعیتی سیستان و بلوچستان آغاز شد.
تجمع سراسری حمایت از کودکان و مردم مظلوم غزه در سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، در چند روز اخیر افزایش حملات پی‌درپی رژیم منحوس به مناطق مسکونی، آموزشی، درمانی و بیمارستانی و … موجی از نگرانی‌ها و آوارگی را در بین مردم بی‌پناه غزه و کرانه باختری ایجاد کرده است.
 
حمله وحشیانه و لجام‌گسیخته رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی، ناقض تمامی میثاق‌های انسانی و بین‌المللی درباره ممنوعیت کشتار غیرنظامیان است.
 
حمایت از ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین که چند دهه اشغالگری و جنایت را تحمل کرده و امروز هم فریاد مظلومیتش بلند است، نه فقط از جنبه اسلامی بلکه وظیفه‌ای انسانی است.
 
در این راستا هم‌زمان با حرکت جهانی آزادی‌خواهان برای حمایت از کودکان فلسطینی، تجمع سراسری و پویش «فریاد عروسک‌ها» در پی کشتار بی‌رحمانه و نسل‌کشی‌های صورت‌گرفته توسط رژیم کودک کش صهیونیستی مردم شیعه و سنی هم‌صدا با مردم مسلمان دنیا فریاد آزادی قدس سر دادند و خشم و انزجار خود را از جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند.
 
تجمع حمایت از مردم غزه در زاهدان
در زاهدان پایتخت وحدت اسلامی نیز مردم شیعه و سنی با تجمع در میدان آزادی این شهرستان حمایت خود را از مردم و کودکان مظلوم و بی‌دفاع فلسطین اعلام و از جنایت‌های رژیم کودک کش اسرائیل اعلام خشم و انزجار کردند.
 

 حمایت از کودکان غزه در زابل
 در زابل تنگه احد ایران نیز مردم از میدان انقلاب تا چهارراه شهدا این شهرستان در حمایت از مردم و کودکان مظلوم غزه راهپیمایی کردند و با سردادن شعار مرگ بر اسرائیل جنایت‌های این رژیم غاصب بر علیه مردم غزه را محکوم کردند.
 

تجمع سراسری حمایت از کودکان غزه در ایرانشهر
 مردم ولایت‌مدار شهرستان ایرانشهر هم‌صدا با مسلمانان سراسر دنیا با حضور در میدان قدس این شهرستان حمایت خود را از مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین اعلام کردند.
 

تجمع سراسری حمایت از کودکان غزه در خاش
مردم دیدار تفتان سرافراز، با حضور در میدان امام حسین (ع) شهرستان خاش در حمایت از مردم مسلمان فلسطین و کودکان مظلوم غزه هم نوا با مسلمانان سراسر دنیا تجمع و فریاد مرگ بر اسرائیل جنایت‌کار سر دادند.
 

تجمع سراسری حمایت از کودکان غزه در میرجاوه
 مردم و دانش‌آموزان شهرستان میرجاوه با حضور در محل گلزار شهدای این شهرستان در حمایت از مردم مسلمان فلسطین و کودکان مظلوم غزه تجمع کردند.
 

تجمع سراسری حمایت از کودکان غزه در هیرمند
مردم شیعه و سنی مرزدار شهرستان هیرمند با تجمع در میدان امام علی (ع) این شهرستان خشم و انزجار خود را بر سر رژیم غاصب اسرائیل فریاد زدند و از کودکان مظلوم و بی‌دفاع غزه حمایت کردند.
 
 

تجمع سراسری حمایت از کودکان غزه در سیب و سوران
 مردم شیعه و سنی و دانش‌آموزان شهرستان سیب و سوران نیز در حمایت از مسلمانان فلسطینی و کودکان مظلوم و بی‌دفاع غزه با حضور در مدرسه کار و دانش امام خمینی (ره) این شهرستان تجمع کردند.
 
 

تجمع سراسری حمایت از کودکان غزه در نیک‌شهر
 کودکان شهرستان نیک‌شهر به همراه پدر و مادرهای خود با حضور در هنرستان امام رضا (ع) این شهرستان و با دردست‌داشتن عروسک‌های خود حمایت خود را از کودکان مظلوم غزه اعلام کردند.
 
 
 
تجمع سراسری حمایت از کودکان غزه در هامون
 ساکنان حاشیه هفتمین تالاب بین المللی دنیا هم صدا با مسلمانان سراسر جهان از میدان امام علی تا مسجد علی ابن ابیطالب شهرستان هامون در راستای حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین راهپیمایی کردند و خشم و انزجار خود را بر سر رژِیم صهیونیستی و هم پیمانانش امریکا و انگلیس فریاد زدند.
 

در حال بروز رسانی...
  https://asrehamoon.ir/vdccopqsi2bqei8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما