تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۵
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

امروز تفکر بسیجی در جای‌جای عالم دیده می‌شود

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امروز تفکر بسیجی در جای‌جای عالم دیده می‌شود، بسیج تفکری است که اگر با اقدام همراه شود می‌تواند هر مانعی را بردارد.
امروز تفکر بسیجی در جای‌جای عالم دیده می‌شود
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، سردار احمد شفائی در نشست خبری بیان کرد: اعتراضات و راهپیمایی‌های صورت‌گرفته طی روزهای پس از عملیات طوفان الاقصی نشان از هوشیاری و بصیرت مردم مسلمان و آزاده جهان دارد.
 
وی ادامه داد: آگاهی و بصیرت امروز مردم جهان مرهون زحمات شما اصحاب رسانه است که توانستید با روشنگری جنایات رژیم صهیونیستی و مظلومیت ملت مظلوم فلسطین را به همگان نشان دهید.
 
فرمانده سپاه سلمان استان تصریح کرد: در طی روزهای گذشته همه جبهه کفر با تمام امکانات آتش سنگینی را بر سر مردم مظلوم فلسطین می‌ریزند؛ بیش از ۴۰ هزار تن مواد منفجره طی روزهای گذشته و همچنین استفاده از بمب‌های ممنوعه مانند بمب‌های فسفری گوشه‌ای از جنایات رژیم صهیونیستی است.
 
وی افزود: جنایات استکبار جهانی طی روزهای گذشته شاید در طول تاریخ بی‌سابقه بوده است؛ بیش از ۵ هزار کودک و بیش از ۳ هزار بانوی فلسطینی به خاک و خون کشیده شدند که در طول تاریخ بی‌سابقه است.
 
شفائی تشریح کرد: هدف قراردادن منازل مسکونی، آمبولانس‌ها، بیمارستان‌ها گوشه‌ای از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی است جنایات و قساوت‌های حاکم زروزور و تزویر دنیا باید منعکس شود.
 
وی عنوان کرد: چهل و چهارمین سالروز پیام تاریخی امام خمینی رحمت‌الله علیه مبنی بر تأسیس بسیج مستضعفین را خدمت همه مردم آزاده ایران و جهان تبریک عرض می‌کنم.
 
فرمانده سپاه سلمان استان خاطرنشان کرد: امتداد حرکت انقلاب پس از پیروزی آن بسیار ارزشمند است که مردم ما از طریق همین شجره طیبه توانستند انقلاب را امتداد ببخشند. امروز تفکر بسیجی در جای‌جای عالم دیده می‌شود؛ بسیج تفکری است که اگر با اقدام همراه شود می‌تواند هر مانعی را بردارد.
 
وی ادامه داد: آزادی‌خواهی، ظلم‌ستیزی، خداباوری، خودباوری و انقلابی‌گری از ویژگی‌های بسیجیان است؛ بسیجیان در حوزه‌های مختلف مانند علم‌آموزی و جهاد پیشتاز بوده‌اند.
 
شفائی گفت: امسال گرامیداشت ایام هفته بسیج را با دو راهبرد اعتلای بسیج و خدمتگزاری در رده‌های مختلف گرامی می‌داریم. رویکرد سیاست‌های بسیج شامل سه محور جهاد خدمت، جهاد امیدآفرینی و جهاد تبیین است و مجموع اقدامات بسیج در حوزه‌های مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی و.. در همین راستا است.
 
وی افزود: ۱۴۸ عنوان برنامه در سطوح مختلف پایگاه‌ها، حوزه‌ها، نواحی و سطح استان طی هفته بسیج اجرا خواهد شد.
 
در طول هفته بسیج برنامه‌های مختلفی فرمانده سپاه سلمان عنوان کرد: اجرا خواهد شد که از این میان می‌توان به برنامه‌های فرهنگی، خدمت‌رسانی، ورزشی، علمی، رسانه‌ای، اجتماعی و... اشاره کرد.
 
وی اذعان کرد: جشنواره‌های فرهنگی، علمی، رسانه‌ای، توزیع بسته‌های معیشتی، برگزاری اردوهای جهادی، نشست‌های بصیرت‌افزایی، غبارروبی مزار شهدا، برگزاری کنگره شهدا، نمایش رزمایش اقتدار بسیجیان و... از عناوین برنامه‌های هفته بسیج در سطح استان است.
انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcawmn6a49nie1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما