تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۹
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مردم فلسطین به‌واسطه توکل بر خدا و صبر و استقامتی که دارند پیروز میدان هستند و آینده برای آنان است.
مردم فلسطین به‌واسطه توکل بر خدا پیروز هستند
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، محمد کرمی در راهپیمایی حمایت از کودکان فلسطینی بیان کرد: امروز آمریکا و انگلیس خبیث با تمام وجود از رژیم صهیونیستی که بیش از ۷۰ سال مردم مظلوم فلسطین را مورد ظلم قرار داده است.
 
وی ادامه داد: امروز همه دنیا می‌بینند که کسانی که دم از دموکراسی، حقوق بشر، حقوق زنان می‌زنند فقط شعار می‌دهند و در واقعیت هیچ نیست، دولت‌های غربی با تمام وجود با اینکه بیش از ۱۲ هزار از کودکان و زنان فلسطینی به شهادت رسیدند باز هم از این رژیم حمایت می‌کنند.
 
استاندار استان تصریح کرد: شورای امنیت قطعنامه‌هایی که صادر می‌کند هیچ تأثیری ندارد و این قطعنامه‌ها وتو می‌شود و رژیم صهیونیستی با بی‌شرمی آنان را رد می‌کنند در دنیا صحبت از آزادی است آیا این آزادی است.
 
وی افزود: آنان فقط به فکر منافع خود هستند هرچه که ملت‌ها به خاک و خون کشیده شوند برای آنان فرقی نمی‌کند، در راهپیمایی امروز گوشه کوچکی از مظلومیت کودکان غزه به تصویر کشیده شد که بسیار دلخراش است.
 
کرمی تشریح کرد: رژیم صهیونیستی با نیروهای نظامی فلسطین در حال مبارزه نیست؛ بلکه با زنان و کودکان در مبارزه است و آنها آسیب می‌بینند، امروزه پیشرفته‌ترین امکانات نظامی رژیم صهیونیستی مورد حمله قرار می‌گیرد.
 
وی اذعان کرد: ملت مظلوم فلسطین توکل بر خدا دارند و صبورند به همین علت پیروز است امروز رزمندگان فلسطینی به‌راحتی ادوات دشمن را مورد بررسی دف قرار می‌دهند.
 
استاندار استان خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی برای حفظ روحیه ازدست‌رفته نیروهای خود را حفظ کند اعلام نمی‌کند با ادعاهای بی‌خود سعی می‌کنم به تونل رزمندگان فلسطینی دست پیدا کنند ولی نمی‌توانند رزمندگان جبهه مقاومت ایستادند.
 
وی عنوان کرد: امروز همه امت اسلامی باید هم صدا و همدل کنار ملت فلسطین هستند مردم دولت‌های غربی بیدار شدند؛ ولی آن دولت‌ها با تمام وجود از صهیونیست دفاع می‌کنند حتی دولت‌های اسلامی فقط صحبت می‌کنند و در عمل کاری نمی‌کنند حداقل اقدامی که می‌شود انجام داد بستن سفارت خانه‌های رژیم غاصب است؛ اما متأسفانه بسیاری از دولت‌ها به دنبال منافع خود هستند.
 
کرمی گفت: ملت فلسطین به خدا وصل است و از هیچ قدرتی واهمه ندارد و این آینده است که اذعان امت اسلامی است، مردم و رزمندگان فلسطینی پیروز میدان هستند این وعده الهی است این اتفاق خواهد افتاد.
 
وی در پایان مطرح کرد: این نوید قرآن است آینده برای مستضعفین جهان است و همه ما با تمام وجود باید از آنان حمایت کنیم ترس و ناامیدی رژیم غاصب را فراگرفته است بسیاری از صهیونیستی‌ها از کشور و نتیجه این مقاومت‌ها است.
 
انتهای خبر/
https://asrehamoon.ir/vdcdfk0fzyt09s6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما