تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۶
مدیر حوزه علمیه سیستان و بلوچستان گفت: با حضور در صندوق‌های رای در انتخابات مشت محکمی بر یاوه‌گویان شرق و غرب بزنیم.
رزمندگان به‌زودی غده سرطانی رژیم صهیونیستی را محو می‌کنند
 به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از پهره، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی رمضانی در اجتماع بزرگ حمایت از مردم مظلوم غزه در میدان قدس شهرستان ایرانشهر بیان کرد: یکی از اهداف اسرائیل از گذشته ورود یهودیان به سرزمین اشغالی فلسطین بوده و با برخی از کشورهای منطقه هم هماهنگی کرده که به‌نوعی حماس و جهاد اسلامی را از سرزمین فلسطین بیرون کند و غزه را تحت حکومت محمود عباس درآورد یا خودشان اشغال کنند و بخش قابل‌توجهی از اهالی غزه را از سرزمینشان اخراج کنند.
 
 وی افزود: اما در میان این نقشه شوم جمع قلیلی از جوانان فلسطین حماس و جهاد اسلامی در ادامه اهداف شوم صهیونیست‌ها عملیاتی را به نام طوفان از الاقصی طراحی می‌کنند.
 
 این مسئول ادامه داد: طوفان الاقصی به نظر می‌رسد الان زود است که شناخته شود اگر چه زلزله و طوفانی را در این عالم ایجاد کرده اما بخشی از برکات طوفان الاقصی برای همه شما عزیزان آشکار شده است.
 
 وی اضافه کرد: در واقع در زمینه اسرائیل غاصب حدود ۷۵ سال آن‌چنان تبلیغ شده که به‌عنوان ارتش سوم و چهارم است و بهترین و قوی‌ترین تجهیزات نظامی را در اختیار دارد و هیچ قدرتی در منطقه قدرت مقابله با اسرائیل را نخواهد داشت و اسرائیل را به‌عنوان یکی از قوی‌ترین کشورهای اطلاعاتی معرفی کردند؛ اما طوفان الاقصی به جهان پیام دیگری را مخابره می‌کند که این جز هیمنه پوشالی چیزی دیگری نخواهد بود.
 
 حجت‌الاسلام رمضانی تصریح کرد: در حقیقت کشورهای اروپایی و آمریکایی با استفاده از امپراتوری دروغ رسانه فلسطین را داشتند به فراموشی می‌سپردند؛ اما کامل این امپراتوری رسانه به هم ریخت و مردم جهان مسلمانان و غیرمسلمانان بیدار شدند و راهپیمایی ۱۰۰ هزارنفری در قلب کشورهایی که سال‌های سال از اسرائیل حمایت کرده‌اند و می‌کنند به وجود آمده است در آمریکا راهپیمایی‌های ۲۰۰ و ۳۰۰ هزارنفری راه افتاده و در فرانسه رئیس‌جمهور آن تهدید کرده که هر کس به نفع فلسطین قدم بردارد پنج سال زندانی دارد و هر روز در خیابان‌های پاریس و فرانسه هزاران نفر در خیابان‌ها بودند و رئیس‌جمهور فرانسه را مجبور به عقب‌نشینی کردند.
 
 این مسئول ادامه داد: در آمریکا کشتی‌های باربری جهت حمایت از مردم فلسطین سد می‌شود و در انگلیس وزیر کشور به مردم فلسطین توهین می‌کند و اکنون جهان بیدار شده و اسلام دوباره می‌درخشد و وظیفه ما سنگین و سنگین‌تر است.
 
 مدیر حوزه علمیه سیستان‌وبلوچستان عنوان کرد: آنچه که فلسطین دارد می‌کشد از دست اسرائیل آمریکا انگلیس آلمان فرانسه نیست این‌ها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند؛ بلکه به‌خاطر این بوده که برخی از حکام منطقه و برخی از سران کشورهای اسلامی که به اسرائیل کمک می‌کنند و سرزمین‌های آبی و هوایی خودشان را در اختیار قدرت‌های شرق و غرب قرار می‌دهند تا بتوانند فلسطین را به هم بکوبند اگر این‌ها سرزمین‌های آبی‌خاکی و هوایی را در اختیار آمریکا و هم‌پیمان‌های او قرار ندهند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
 
 وی گفت: اگر مردم مسلمان منطقه نفت خودشان را به اسرائیل ندهند و تحریم کنند درحالی‌که آن‌ها روزانه بیش از ۲۶ هزار بشکه نفت نیاز دارند و اگر این مقدار توسط کشورهای اسلامی قطع شود قطعاً اسرائیل فلج می‌شود؛ اما متأسفانه برخی از سران کشورهای اسلامی عملاً در خدمت اسرائیل قرار دارد و در خدمت آمریکا است.
 
 رمضانی خاطرنشان کرد: نخست‌وزیر منحوس رژیم غاصب کودکش از کشورهای اسلامی درخواست می‌کند که جلوی حماس را بگیرند و پیام ذلت و خواری به اسرائیل مخابره می‌شود و درود خدا بر مجاهدین فلسطین که بعد از ۴۰ روز هنوز این فرصت را به اسرائیل نداده‌اند که کوچک‌ترین پیروزی نظامی را کسب کنند و درود خدا بر رزمندگان یمن که سال‌ها در زیر بمب و موشک توسط برخی از کشورهای منطقه و غرب قرار داشتند و موشک‌های با برد ۲۰۰۰ کیلومتر به سرزمین‌های اشغالی رها می‌کنند و درود خدا بر رزمندگان عراق که تمام پایگاه‌های آمریکا را در منطقه تحت موشک‌های خود قرار دادند و بارها پایگاه‌های آمریکایی را در منطقه بمباران کردند.
 
 وی اضافه کرد: به تعبیر دبیرکل حزب‌الله لبنان آن مجاهد بزرگ سید حسن نصرالله باید میدان را دید که چه بلایی بر سر آمریکا و هم‌پیمانان او در توسط رزمندگان منطقه پیش‌آمده و امیدواریم که رزمندگان منطقه به‌زودی‌زود این غده سرطانی را از منطقه محو کنند و حاکمیت اسلام بر کل فلسطین حاکم شود.
 
 وی عنوان کرد: در آینده‌ای نزدیک انتخابات شورای اسلامی و انتخابات خبرگان رهبری مواجه هستیم و وظیفه شرعی و ملی ما اقتضا می‌کند در این انتخابات به‌عنوان یک فرد مسلمان و یک ایرانی باغیرت شرکت و دیگران را تشویق کنیم که در انتخابات شرکت کنند و با حضور در صندوق‌های رای مشت محکمی بر یاوه‌گویان شرق و غرب بزنیم.
 
 انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdccipqs42bqe18.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما