تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۳۰
شهید احمد جلالی در وصیت‌نامه خود نوشت: راه قدس عزیز را هرچه زودتر باز کنید و اسرائیل غاصب را از سر راه مسلمانان بردارید.
اسرائیل غاصب را از سر راه مسلمانان بردارید
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، شهید احمد جلالی در سوم تیرماه سال ۱۳۴۶ در یکی از روستاهای شهرستان نهبندان به نام الوند دیده به جهان گشود و در تاریخ ۴ بهمن ماه ۱۳۶۵ در عملیات کربلای پنج به خیل شهیدان پیوست.

این شهید در وصیت‌نامه خود نوشته است؛

اولین درخواستی که از امت شهیدپرور دارم این است که امام را تنها نگذارید و به فرمان امام لبیک گفته و تا سرنگونی صدام مقاوم و محکم باشید. تا صدام و دیگر اربابان وی سرنگون نشوند هیچ‌گونه کوتاهی و عکس‌العملی دیگر انجام ندهند. جبهه‌ها را گرم نگه دارید و راه قدس عزیز را هرچه زودتر باز کنید. اسرائیل غاصب را از سر راه مسلمانان بردارید. دومین آرزویم این است که باید همیشه نگران فرمان امام خمینی بوده و اگر کوتاهی کرده باشید مسلمان نیستید و کسانی که به فرمان امام لبیک نگفته‌اند و یا توان به جبهه رفتن را ندارند، پشت‌جبهه را گرم نگه دارند و با کمک‌های مالی‌شان رزمندگان را یاری نمایند. چون امام خمینی فرموده‌اند (راه آزادی قدس از کربلا می‌گذرد)

اگر من شهید شدم:                                                                                                

۱- مقداری پول در داخل بانک دارم،بگویید دریافت نمایند.شخص دریافت کننده برادرم ابراهیم جلالی باشد وخودش در هر راهی که صلاح دانستند خرج کند.    
                                                                    
۲- اگر من حقیر شهید شدم و لطف الهی نصیبم شد خواهشی که از دوستان و برادرم و همشیره هایم و مادرم دارم این است که برایم گریه نکنند.چون اگر ان ها برایم گریه کنند من را در داخل قبرستان اذیت کرده اند و به مادرم و همشیره هایم و برادر بزرگم بگویید ببخشید چون فرصتی نشد که در الوند بیایم و با شما خداحافظی کنم.

خواهشمنم حقیر را ببخشید و به اقای غلامحسین صالحی هم بگویید و به پسردایی ام آقایان ابراهیم خورسند و حسین خورسند و محمد خورسند هم بگویید ببخشید چون فرصت نداشتم در صورتی که اعزام به جبهه شدم وقت نداشتم که بیایم الوند و با شما خداحافظی کنم.

واگر شهید شدم از پولی که دارم مقدار صد هزار تومان را در راه مسجد سازی بدهند و یا به مسجد بدهند.

و اگر مادرم احتیاج به پول داشت مقدار پول دیگر را به او بدهید .
 
اگر شهید شدم محل دفن من در زاهدان باشد. 
 
انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcaymn6y49nie1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما