تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۸
فرمانده سپاه شهرستان خاش گفت: هفته بسیج فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا است.
هفته بسیج فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب است
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از تفتان ما، احمد مالدار در آستانه هفته بسیج در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامی داشت هفته بسیج بیان کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون بسیج یکی از کلیدی‌ترین ارگان‌های کشور به‌ویژه در ۸ سال جنگ تحمیلی بوده که می‌توان گفت بی‌شک دفاع مقدس با جان‌فشانی بسیجیان به ثمر رسید.
 
فرمانده سپاه شهرستان خاش افزود: ما ملت ایران دوره‌های زیادی را پشت سر گذاشته‌ایم که با تعامل و همدلی آحاد جامعه در قالب بسیج توانسته‌ایم تاکنون پیشتاز در تمامی عرصه‌ها باشیم.
 
وی ابا اشاره به اینکه هفته بسیج بهانه‌ای برای نمایش توانمندی‌های مردم است، تصریح کرد: باتوجه‌به منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم و طرح اعتلای بسیج که به تأیید رهبری رسیده است اهم برنامه‌ها بر اساس آن اجرا خواهد شد.
 
فرمانده سپاه خاش تشکیل محلات اسلامی با استفاده از ظرفیت آحاد مردم در محلات را یکی از برنامه‌های مهم در بیانیه گام دوم خواند و گفت: برنامه‌های هفته بسیج امسال بر اساس سند راهبردی بسیج در سطوح مختلف قابل اجراست.
 
وی برنامه‌های هفته پیشرو را ۱۹۰ برنامه عنوان کرد و گفت: این برنامه‌ها در سطح پایگاه‌ها، حوزه‌ها و ناحیه سپاه اجرا خواهد شد.
 
مالدار بیان کرد: از این مجموعه ۱۲ برنامه قبل از هفته بسیج اجرا شده است و ۱۳۴ عنوان در روزشمار این هفته برگزار و ۴۴ برنامه نیز در طول این هفته اجرا خواهد شد.
 
وی اهم برنامه‌های این هفته را تجمع ۵ آذر، اهدای ۵۰ سری جهیزیه به نوعروسان، برنامه‌های ورزشی (بومی محلی، دوچرخه‌سواری، همایش پیاده‌روی و...)، یادواره شهدا، یادواره شهید لکزایی، سرکشی از خانواده معظم شهدا و..... بیان کرد.
 
 مالدار خاطرنشان کرد: همایش سران طوایف، دیدار با ائمه جمعه و جماعت، میز خدمت در ادارات و... از دیگر برنامه‌های مهم این هفته است.
 
وی تصریح کرد: افتتاح پروژه‌های سازندگی، طرح نذر ظهور، ارائه ۴۴ خدمت در سطح پایگاه‌ها، اجرای رزمایش خدمت اصناف به نیابت از حاج اسماعیل رضایی، اعزام تیم‌های جهادی به مناطق محروم، افتتاح جشنواره ورزشی و.... نیز از دیگر عنوان برنامه‌ها این هفته است.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdccppqsp2bqe18.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما