تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۷
 فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

 ظرفیت هفته بسیج فرصتی برای حمایت از فلسطین است

 فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ظرفیت هفته بسیج فرصتی است تا از آن برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین استفاده کنیم.
 ظرفیت هفته بسیج فرصتی برای حمایت از فلسطین است

 به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی هم‌زمان با فرارسیدن هفته بسیج در دیدار اعضای ستاد گرامیداشت هفته بسیج در سیستان و بلوچستان با نماینده ولی‌فقیه در استان بیان کرد: ایام پر برکت هفته بسیج را خدمت همه بسیجیان به‌خصوص بسیجیان استان تبریک می‌گویم.
 
 وی افزود: رویکرد برنامه‌های بسیج از سال گذشته بر مبنای سه محور است که شامل جهاد خدمت، جهاد تبیین و جهاد امید آفرینی است ضرورت امروز کشور و استان به‌گونه‌ای است که ما باید تمام ظرفیت خود را در این سه محور خلاصه کنیم.
 
 شفائی تصریح کرد: شعار امسال هفته بسیج در راستای امیدآفرینی است و ما در حوزه جهاد امیدآفرینی تمرکز خود را بر روایت پیشرفت‌ها گذاشته‌ایم؛ نظام اسلامی باهمت تمامی مدافعان انقلاب اسلامی پیشرفت‌های چشمگیری داشته که از اذهان مردم ما به‌دور مانده و باید برای آنان روایت شود.
 
 وی افزود: در مجموعه سپاه ۳۸ برنامه با محور امیدآفرینی و روایت موفقیت‌ها ساخته شده است؛ همچنین ۱۰۳ گروه برای روایت پیشرفت‌ها به مناطق هدف تحت عنوان راهیان پیشرفت اعزام شده‌اند.
 
 فرمانده سپاه سلمان استان تأکید کرد: ۴ هزار و ۳۶۳ نشست در بین اقشار مختلف در زمینه جهاد تبیین و نشست‌های روشنگری برگزار شده است؛ به‌طورکلی در زمینه جهاد تبیین سپاه استان در عرصه‌های فضای مجازی و فضای حقیقی با برگزاری نشست‌های روشنگری اقدام کرده است.
 
 شفائی تصریح کرد: در عرصه جهاد خدمت نیز همه ظرفیت سپاه در استان بسیج شده است؛ فرمانده محترم کل سپاه نگاه بسیار ویژه‌ای به استان و رفع محرومیت‌ها دارند و مداوم پیگیر مسائل مختلف استان بوده‌اند.
 
 وی افزود: باهمت متولیان امر در سپاه سلمان مسائل استان به‌صورت تفکیک در همه شهرها، روستاها و محلات احصاء و اولویت‌بندی شده است؛ در کنار اقدامات سپاه استان تلاش شده تا از ظرفیت سایر رده‌ها مانند قرارگاه خاتم نیز بهره‌برداری بشود.
 
 فرمانده سپاه سلمان تأکید کرد: در زمینه تأمین امنیت امروز سپاه سلمان ساختاری ارزشمند را در زمینه خدمت‌رسانی به مردم دارد که می‌تواند در خدمت مردم شریف استان باشد.
 
 شفائی تصریح کرد: هم‌زمانی هفته بسیج امسال با اتفاقات غزه باعث شد تا از این فرصت ارزشمند برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین استفاده نماییم.
 
 وی در پایان خاطرنشان کرد: بسیج از مردم، با مردم و برای مردم است و تلاش ما این است تا اقدامات ما توسط خود بسیجیان عزیز اجرا شود؛ امیدواریم امسال بتوانیم باقوت بیشتر اهداف و رسالتی که به ما ابلاغ شده را پیگیری نماییم.
 
 انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcgnn9qyak93w4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما