تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیب و سوران:

گسترش گفتمان فرهنگ تفکر جهادی یک ضرورت مهم است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران گفت: رزمایش جهادگران فاطمیون باهدف گسترش گفتمان فرهنگ تفکر و حرکت جهادی در جامعه برگزار می‌شود.
گسترش گفتمان فرهنگ تفکر جهادی یک ضرورت مهم است
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، غلامعلی سهرابی در گفتگو با خبرنگار شستون بیان کرد: هم‌زمان با هفته بسیج رزمایش جهادگران فاطمی از تاریخ ۲۸ آبان‌ماه لغایت هفت آذرماه در شهرستان سیب و سوران انجام می‌شود.

وی بیان کرد: رزمایش ویژه ۳۵ گروه‌های جهادی منتخب شهرستان است که پس از برگزاری تجمع جهادگران در ناحیه مقاومت بسیج، گروه‌های جهادی جهت انجام خدمت به مناطق کم‌برخوردار اعزام شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سیب و سوران هدف از برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی را گسترش گفتمان فرهنگ تفکر و حرکت جهادی در جامعه، گسترش خدمت‌رسانی و ایجاد برابری اجتماعی و مشارکت آحاد جامعه در خدمت‌رسانی، حمایت از اقشار مستضعف و کم‌برخوردار جامعه و بهبود وضعیت معیشتی نیازمندان، میدان‌داری گروه‌های جهادی در عرصه‌های محرومیت‌زدایی، ترسیم و به‌تصویرکشیدن پروژه‌های عمرانی صورت‌گرفته توسط بسیج سازندگی، فراهم‌سازی بستری برای اقدامات زودبازده و عام‌المنفعه با اثرات عینی در میان مردم مناطق روستایی و آسیب‌دیده و تبیین و ترویج فرهنگ جهادی و روحیه کار جهادی، تلاش و عدالت‌خواهی عنوان کرد.

سهرابی خاطرنشان کرد: هم‌زمان با برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی، رزمایش کمک‌های مؤمنانه با توزیع ۳۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش هر بسته ۱۰ میلیون ریال برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: افتتاح پروژه‌های اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین برنامه‌های این رزمایش در سیب و سوران خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: در رزمایش جهادگران فاطمی جهادگران بسیجی در عرصه‌های پزشکی، دامپزشکی، اهدا جهیزیه، عمرانی، آموزشی، آسیب‌های اجتماعی، خدمت مؤمنانه، اقتصاد مقاومتی و اشتغال، فرهنگی، میز خدمت و... به فعالیت خواهند پرداخت.

در پایان رزمایش جهادگران فاطمی از پنج نفر از جهادگران برتر شهرستان با حضور فرمانده سپاه و مسئولین شورای اداری شهرستان تجلیل شد.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdch-mnzw23n-xd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما