تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۸
 فرمانده ناحیه ویژه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زاهدان:

حماس از بسیج الهام گرفته است

 فرمانده ناحیه ویژه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زاهدان گفت: نمایندگان حماس می‌گویند که از بسیج الهام گرفتیم و مأموریت‌های بسیج را در اسرائیل انجام می‌دهیم.
حماس از بسیج الهام گرفته است

 به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از زاهدنیوز محمدرضا نخعی در همایش من یک دختر فلسطینی‌ام بیان کرد: هفتهٔ بسیج و سالروز این شجره طیبه رو به دست معمار کبیر انقلاب خدمت همه مردم ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم ضرورت این همایش‌ها در اتفاقات امروز جهان بسیار نیاز است.

 وی ادامه داد: ارزشمندترین مؤلفه دفاع از مظلوم است که بر همه بسیجیان امری واجب محسوب می‌شود و قاعدتاً مظلوم امروز مشخص است که امریکای جنایت‌کار و اسرائیل غاصب به دنبال این بودند که جای ظالم و مظلوم را عوض کنند و دائماً دنبال مظلوم‌نمایی بودند.

 فرمانده ناحیه ویژه مقاومت بسیج سپاه زاهدان تصریح کرد: این را مشاهده کردیم که در دنیا خیلی از کشورهای عربی مسلمان هم دنبال منفعت خودشان بودند؛ اما جوانان حماس و مردم مظلوم غزه آمدند و با جان خود مظلومیت خود را ثابت کردند.

 وی افزود: فلسطینی‌ها دائم در حال دفاع از مقاومت هستند و همه می‌گویند جان و مال خانهٔ ما فدای مقاومت عملیات طوفان القصی شود گفت بیرون‌زدن درد بعد از صدسال بود نمایندگان حماس می‌گویند ما الهام گرفتیم از بسیج و داریم مأموریت‌های بسیج را در اسرائیل انجام می‌دهیم.

 نخعی تشریح کرد: روح مقاومت از بسیج است بلاشک حماس و غزه پیروز این میدان هستند و به قول رهبر انقلاب بازنده ابن میدان صهیونیست است، صهیونیست کمتر از ۲۵ سال از عمرش مانده است.

 وی مطرح کرد: امروزه بسیجیان ما به دنبال اعزام به غزه هستند و بیش از ۹ میلیون نفر به پویش حریفت منم برای اعزام به غزه پیوستند؛ بسیجیان هر کجا که مظلومی ببیند کمکشان می‌کنند هرکجا که ظلم و ظالمی باشد بسیج با جان‌ودل مقابلشان می‌ایستند کسی که ظلمی به او شود باید به کمکش برویم.
 
 فرمانده ناحیه ویژه مقاومت بسیج سپاه زاهدان اذعان کرد: رژیم صهیونیستی به‌زودی فرومی‌پاشد و طرف‌دارانش چه در داخل و چه در خارج رسوا می‌شوند هرچند که رسوا شده‌اند چگونه برای یک دخترخانم در ایران کل دنیا کنار هم می‌شوند؛ اما برای هزاران کودک و دختر کوچک‌ترین صدایی از آنها در نمی‌اید.
 
 وی ادامه داد: اگر در سازمان ملل کسی حرف می‌زند فردایش حرف خود را عوض می‌کند اینجا معلوم می‌شود ظالم کیست مظلوم کیست در همهٔ دنیا راهپیمایی شکل‌گرفته و نمی‌توانند این همه تجمع را خاموش کنند حماس یک ارتش تا دندان ایستاده است و امید داریم به‌زودی‌زود شاهد پیروزی غزه باشیم و مجموعه غزه به‌دوراز خشونت‌ها کنار هم باشند و غزه را بسازند.

 انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcd5k0foyt09s6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما