تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۲۸
زمین لرزه‌ای به شدت ۴.۷ در مقیاس ریشتر در ساعت ۰۰:۴۴:۳۷ بامداد ۳۰ آبان ماه زاهدان را لرزاند.
زلزله ۴.۷ ریشتری زاهدان را لرزاند/ گروه‌های امدادی در آماده باش هستند
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، مجید محبی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از وقوع زمین لرزه ۴.۷ در زاهدان خبر داد و گفت: تیم‌های عملیاتی برای اطمینان بیشتر در آماده باش هستند.

وی افزود: زمین لرزه‌ای ساعت ۴۴ دقیقه بامداد سه شنبه حوالی شهر زاهدان را لرزاند و شدت این زمین لرزه ۴.۷ ریشتر برآورد شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تاکنون تلفات یا مصدومیتی از این زمین لرزه گزارش نشده است، تیم‌های ارزیاب برای بررسی خسارت‌های احتمالی در منطقه حضور دارند و در صورت بروز خسارات احتمالی در اولین فرصت از طریق رسانه های رسمی اطلاع رسانی می شود.

وی ادامه داد: تمامی تیم‌های عملیاتی امداد و نجات و ستاد مدیریت بحران فرمانداری زاهدان برای اطمینان بیشتر در آمادگی کامل هستند.

تاکنون هیچ خسارتی از زلزله زاهدان گزارش نشده است

روابط عمومی هلال احمر گفت: در پی زلزله‌ای دقایق پیش در زاهدان اتفاق افتاد تا کنون گزارشی مبنی بر ایجاد خسارت داده نشده است.

روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: زلزله امشب زاهدان تاکنون آوار و مصدومی نداشت.

زلزله زاهدان مصدوم نداشته است

علیرضا عبدالرزاق، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تاکنون که حدود ۴۰ دقیقه از وقوع زلزله زاهدان گذشته است خوشبختانه هیچگونه موردی از مصدومیت گزارش نشده است.

وی افزود: بلافاصله پس از وقوع زلزله بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در حالت آماده باش قرار گرفتند و تیم‌های ارزیاب به سطح شهرستان اعزام شدند.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام‌ می‌شود.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcevn8zejh8pxi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما