تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۲
فرمانده ناحیه سپاه زابل گفت: رزمایش جهادگران فاطمی در اولین روز هفته بسیج در گلزار شهدای زابل برگزار شد.
آغاز رزمایش جهادگران فاطمی در زابل با ۱۲۵ گروه جهادی
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از اوشیدا، موسی سنچولی در رزمایش جهادگران فاطمی بیان کرد: گسترش گفتمان و فرهنگ تفکر و حرکت جهادی در جامعه، گسترش خدمت‌رسانی و ایجاد برابری اجتماعی و مشارکت آحاد جامعه در خدمت‌رسانی، حمایت از اقشار مستضعف و کم‌برخوردار جامعه و بهبود وضعیت معیشتی نیازمندان را از جمله اهداف برگزاری رزمایش «جهادگران فاطمی» است.

سنچولی تصریح کرد: بسیجیان نیروهای مخلصی هستند که منویات رهبری را اجرا کرده و هرجا نیز ببینند که بخواهند کشور و جامعه را از راه انقلاب اسلامی خارج کنند، آتش‌به‌اختیار عمل خواهند کرد.

وی افزود: میدان‌داری گروه‌های جهادی در عرصه‌های محرومیت‌زدایی، معرفی پروژه‌های عمرانی صورت‌گرفته توسط بسیج سازندگی، فراهم‌سازی بستری برای اقدامات زودبازده و عام‌المنفعه با اثرات عینی در میان مناطق روستایی و آسیب‌دیده و ترویج فرهنگ جهادی و روحیه کار جهادی، تلاش و عدالت‌خواهی از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش است.

فرمانده ناحیه سپاه زابل تأکید کرد: در این رزمایش ۱۲۵ گروه جهادی در قالب ۹۵۰ نفر خدمات عمرانی، فرهنگی و پزشکی خود را در مناطق مختلف و کمتر برخوردار این شهرستان انجام خواهند داد.  

وی ادامه داد: افتتاح پروژه‌های عمرانی و کارگاه‌های اشتغال‌زایی، مرمت و بازسازی خانه عالم، ساخت و مرمت خانه‌های محرومین، ساخت سرویس بهداشتی از برنامه‌های ویژه این رزمایش در شهرستان زابل است.

سنچولی اظهار کرد: جهادگران بسیجی در عرصه‌های مختلف از جمله تیم‌های پزشکی، بهداشت و درمان، دامپزشکی، اهدای جهیزیه، عمرانی، آموزشی، آسیب‌های اجتماعی، یک هزار و ۷۰۰ بسته کمک‌های مؤمنانه، اقتصاد مقاومتی و اشتغال، فرهنگی، توزیع لوازم‌التحریر، توزیع ۶ هزار غذای گرم بین نیازمندان، میز خدمت و… به فعالیت خواهند پرداخت.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcivwazvt1aqp2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما