تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۵
مدیر آموزش‌وپرورش سیب و سوران:

بسیج توانمندترین و خلاق‌ترین نیروی انقلاب است

مدیر آموزش‌وپرورش سیب و سوران گفت: بسیج یکی از توانمندترین و خلاق‌ترین نیروهای انقلاب اسلامی است.
بسیج توانمندترین و خلاق‌ترین نیروی انقلاب است
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از شستون، تاج‌بخش حسین بر صبح امروز در مراسم نواخته شدن زنگ ایثار، مقاومت و بسیج که با حضور جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه و دیگر مسئولان اداری و نظامی شهرستان در هنرستان پسرانه کار و دانش هدف شهر سوران برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج خدمت بسیجیان و به‌ویژه بسیجیان شهرستان سیب و سوران بیان کرد: سپاه بازوی توانای انقلاب اسلامی است و ایران مقتدر با تمام قوا در حمایت از مظلومان جهان خواهد ایستاد؛ آنچه که امروز در منطقه شاهد آن هستیم نشئت‌گرفته از انقلاب اسلامی ایران است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عیسی مهربانی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سیب و سوران با عرض تبریک هفته بسیج خدمت مسئولین و دانش‌آموزان حاضر در مراسم بیان کرد: در کشوری اگر نوای دلنشین تفکر بسیج طنین‌انداز شد چشم طمع دشمنان و جهان‌خواران از آن دور خواهد شد.

وی در ادامه اشاره‌ای به ویژگی شهید حسین فهمیده دانش‌آموز بسیجی داشت و افزود: سه ویژگی خاص بسیج که عبارت‌اند از داوطلبانه بودن، توجه به ایمان معنویت و اخلاق و توجه به نیروی انسانی است که بسیج را از دیگر نهادها و ارگان‌ها متمایز می‌کند.

مهربانی خاطرنشان کرد: بسیج، یک حرکت بی‌ریشه و سطحی و صرفاً از روی احساسات نیست. بسیج یک حرکت منطقی و عمیق و اسلامی و منطبق بر نیازهای امروز دنیای اسلام و به طریق جامعه اسلامی است.

وی گفت: همان‌طور که در قرآن کریم می‏فرماید: «هو الّذی أیّدک بنصره و با مؤمنین»؛ ای پیامبر! خدای متعال تو را، هم به‌وسیله نصرت خودش و هم از طریق مؤمنین، مؤیّد قرارداد و کمک کرد. این خیل عظیم مؤمنینی که در اینجا مورد اشاره آیه قرآن قرار گرفته‏‌اند، عبارت دیگری است از آنچه که امروز به نام «بسیج» در جامعه ما وجود دارد. آیات دیگر قرآن هم آنجا که اشاره به مردم و آحاد مؤمن و انسان‌های بااخلاص می‏کند، بسیجِ عزیزِ کم‏نظیرِ زمان ما را که محصول فکر و درایت امام بزرگوار است، نشانه می‌گیرد

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcdnk0fxyt09s6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما