تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۲
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

اقدامات پلیس سیستان و بلوچستان در زلزله زاهدان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از اقدامات انجام شده در راستای اجرای طرح امنیتی، انتظامی و ترافیکی پلیس در زلزله زاهدان خبر داد.
اقدامات پلیس سیستان و بلوچستان در زلزله زاهدان
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از پایگاه خبری پلیس، دوستعلی جلیلیان بیان کرد: در پی وقوع زلزله ۴٫۷ ریشتری در ساعت ۴۴ دقیقه بامداد ۳۰ آبان‌ماه در شهرستان زاهدان، بلافاصله طرح آماده‌باش ۱۰۰ درصدی پلیس به مرحله اجرا درآمد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در همان لحظات اولیه قرارگاه عملیاتی امام علی (ع) با حضور کلیه اعضا تشکیل و تدابیر و خط‌مشی‌های لازم جهت تأمین امنیت انتظامی و ترافیکی پس از وقوع زلزله به یگان‌های انتظامی ابلاغ گردید.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: طرح امنیتی، انتظامی و ترافیکی پلیس در میادین و معابر شهرستان زاهدان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی گفت: اکیپ‌های پلیس‌های تخصصی و یگان‌های اجرایی به‌صورت میدانی در بین مردم حضور پیدا کرده و از زمان وقوع زلزله تا هم اکنون طرح مذکور ادامه دارد.

جلیلیان در پایان با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت‌محورهای مواصلاتی منتهی به زاهدان توسط عوامل پلیس‌راه و یگان‌های تکاوری خاطرنشان کرد: پلیس همواره در هنگام حوادث طبیعی و رخدادها بیشتر از ایام عادی در کنار مردم و خدمت به آنان را افتخار خود می‌داند.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcjhievouqemtz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما