تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۴
 سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی سیستان و بلوچستان:

 اساتید زبان گویا نظام جمهوری اسلامی هستند

سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی سیستان و بلوچستان گفت: اساتید زبان گویا نظام جمهوری اسلامی هستند که می‌توانند خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران را به‌خصوص در سیستان و بلوچستان بگویند.
 اساتید زبان گویا نظام جمهوری اسلامی هستند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری «عصرهامون»، ابوالفضل احمدزاده در نشست ۳۰ هزاری نفری جبهه علمی و فرهنگی بسیج اساتید کشور بیان کرد: پیامبر (ص) فرمودند: «مَنْ أَصْبَحَ لا یَهْتَمُّ بِأُمورِ الْمُسْلمینَ فَلَیْسَ بِمُسْلِمٍ، آن که صبح کند و دغدغه مسلمانان را نداشته باشد مسلمان نیست» این حدیث با وضعیت فعلی دنیای اسلام و آنچه که در غزه اتفاق می‌افتاد تناسب دارد.

 وی ادامه داد: شب گذشته در زاهدان زلزله‌ای رخ داد که همه نگران شدند بسیاری از مردم بیرون از خانه‌ها رفتند و از این زلزله هراسیدند در دنیای امروز و در غزه اتفاقات بدتری می‌افتد؛ ولی همچنان برخی از جوامع اسلامی نگرانی از این اتفاقات در غزه ندارند که مصداق بارز این حدیث هستند.

 سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز استان تصریح کرد: شاید در ظاهر در کنار هم هستیم؛ ولی گاهی در کنار یکدیگر هم دل و یکی نیستیم که در نتیجه آن کشوری مانند رژیم کودکش از این خلأ نهایت استفاده را می‌برد.

 وی افزود: در هیچ کجای دنیا جنگی نبوده که بیش از ۴۰ روز جنایات وحشتناک انسانی رخ‌داده باشد و جوامع بین‌المللی و حقوق بشری قطع‌نامه‌ای صادر نکرده باشند و در این مورد سکوت کنند.

 احمدزاده تشریح کرد: اما در نسل‌کشی که در غزه اتفاق می‌افتد هیچ‌کدام از افراد حقوق بشری و حقوق‌دانان برتر دنیا نسبت به این مورد موضع نگرفتند این اتفاقات نه‌تنها نسل‌کشی است؛ بلکه نسل‌زدایی است آنان دنبال زدودن نسل مسلمانان در فلسطین و غزه هستند.

 وی اذعان کرد: حقوق بشر از افراد ظالم حمایت می‌کند این صهیونیست‌ها پیش‌فرض ذهنشان این است که مسلمانان را از صحنه روزگار و جهان حذف کنند؛ ولی ما همواره از مظلوم حمایت می‌کنیم رویکرد نظام جمهوری اسلامی ایران با رهبری امامین انقلاب برابر حمایت از مظلوم بوده است این شعار نیست؛ بلکه هدف و اعتقاد ما است.

 سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز استان عنوان کرد: در این موارد هیچگاه بحث شیعه و سنی مطرح نبوده است؛ بلکه اولویت همه و بحث بااهمیت اسلام است در نظام جمهوری اسلامی ایران نیز تنها دین مبین اسلام است و این دین اهمیت دارد نه مذاهب دیگر ما تنها تسلیم امر خداوند هستیم.

 وی مطرح کرد: رژیم صهیونیستی رژیمی غاصب، ظالم و انسان‌کش است و در قامت رژیمی ضد حقوق بشری است که به طرز فجیعی در این زمان شکست اطلاعاتی خوردند و نتوانستند هیچ یک از افراد را شناسایی کنند صهیونیستی‌ها بسیار افراد ترسویی هستند و بسیاری از فتنه‌ها در دنیای اسلام از یهود بوده است.

 در پایان احمدزاده عنوان کرد: شما اساتید زبان گویا نظام جمهوری اسلامی هستید کسوت علم، دانش و معرفت را پوشیدند در جایی که حضور می‌یابید باید از خدمات نظام بگویید در سیستان و بلوچستان بالاترین اعتبارات کشوری را داریم که نشان از رویکرد نظام نجمهوری است و نباید ساده از آن گذشت.
 
 نشست جبهه علمی فرهنگی اساتید بسیجی در ۳۰۰ نقطه از کشور برگزار شد
 
 محبعلی رهدار، رئیس سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان در این نشست گفت: نشست ۳۰ هزارنفری جبهه علمی فرهنگی اساتید بسیجی در ۳۰۰ کانون سراسر کشور در حال برگزاری است که این برنامه در سیستان و بلوچستان در هفت نقطه از مراکز آموزش عالی استان برنامه‌ریزی و برگزارشده است.

 وی ادامه داد: برگزاری نشست ۳۰ هزار نفری اساتید بسیجی، یکی از برنامه‌های جبهه علمی و فرهنگی اساتید بسیجی در مراکز آموزش عالی استان است که در حمایت از مردم مظلوم فلسطین بالاخص مردم غزه برگزار می‌شود.
 
 انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcdzk0fzyt09o6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما