تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۲
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان گفت: با همکاری شبکه بهداشت و درمان مهرستان بیماران نیازمند به مناسبت هفته بسیج به‌صورت رایگان ویزیت شدند.
بیماران نیازمند در مهرستان به‌صورت رایگان ویزیت شدند
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، علیرضا مبری بنجار در گفتگو با شستون بیان کرد: به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین و با همکاری شبکه بهداشت و درمان و بهداری دهستان چد از بخش بیرک شهرستان مهرستان بیماران نیازمند در قالب رزمایش جهادگران فاطمیون به‌صورت رایگان ویزیت شدند.

وی افزود: باتوجه‌به بعد مسافت مردمان بخش بیرک از مرکز شهرستان با همکاری مرکز بهداشت درمان و پزشکان جهادی برنامه‌ریزی شد که در نخستین روز از هفته بسیج این برنامه در دهستان چد بخش بیرک اجرا شود و جمع کثیری از مردم روستاهای هم‌جوار ویزیت رایگان شدند.

ادریس سندکزهی، مدیر شبکه و بهداشت و درمان شهرستان مهرستان ضمن تبریک هفته بسیج به بسیجیان و عموم مردم گفت: خدا را شاکر هستیم که توانستیم با همکاری بسیج و پزشکان جهادی جهت رفاه حال مردمان بخش بیرک در بهداری دهستان چد ویزیت رایگان برپا نماییم و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک بسیج در سه بخش بیرک، آشار و مرکزی شهرستان مهرستان جهت رفاه حال بیماران و مردم گران‌قدر ویزیت رایگان برنامه‌ریزی‌شده که توسط روابط‌عمومی تاریخ و زمان اطلاع‌رسانی خواهد شد و از عموم مردم جهت استفاده از ویزیت رایگان دعوت به عمل می‌آید.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdce7n8zzjh8pei.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما