تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۵
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

پیام امروز شهدا ایستادگی و مقاومت است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: رمز پیروزی ما در عمر پربرکت انقلاب اسلامی وحدت بوده و قطعاً امروز و فردای ما نیازمند این معروف ارزشمند است.
پیام امروز شهدا ایستادگی و مقاومت است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری «عصرهامون»، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی در یادواره شهید میرحسینی که در شهرستان سراوان برگزار شده بود، اظهار کرد: شهادت زیباترین زخم بر پیکره هستی است؛ شهادت زیباترین غزلی است که از لبان سرخ حقیقت می‌تراود؛ شهادت مشعلی است که خداوند بر جان برگزیدگان خود می‌افروزد تا تاریکی را از شانه‌های زندگی دور کنند.

وی افزود: شهادت بیداری را معنا می‌بخشد و شفاف می‌کند. درک مقام شهادت و عظمت جایگاه آن قطعاً در توان و فکر انسان‌ها نمی‌گنجد؛ تنها مقام وحی الهی است که شمه‌ای از این جایگاه را برای بندگان خود معرفی نموده است؛ خداوند در قرآن کریم به بیان جایگاه والای شهادت بسیار زیاد و باعظمت پرداخته است.

شفائی تصریح کرد: شهید میرحسینی افتخار این استان و کشور بود که در میان مردم ما رشد نمود؛ این شهید عزیز در لشکر ۴۱ ثارالله تبدیل به عزت و افتخار مردم شد. شهید حاج‌قاسم سلیمانی تا دوران شهادت خویش پیوسته یاد و خاطره این شهید بزرگوار را زنده نگاه می‌داشت و از او به بزرگی و نیکی یاد می‌کرد.

وی تصریح کرد: بهره همه ما از این‌گونه مراسم‌ها پر برکت ایجاد بصیرت در برابر فتنه‌های مختلف است؛ پیام شهدا در قبال فتنه‌های این زمانه ایستادگی و مقاومت، ولایت‌مداری، مردم‌دوستی، استمرار حرکت شهدا است.

فرمانده سپاه سلمان تأکید کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی ارزشمند برای توجه به ارزش‌های والا و اثرات گران‌قدر آن است؛ ما در مسیر پیروزی انقلاب شهدای عزیزی را فدا نمودیم تا بتوانیم امروز به قله‌های مختلف پیشرو برسیم.

شفائی در ادامه گفت: در حوزه‌های علمی، زیرساخت، اقتصاد و... پیشرفت‌ها به برکت انقلاب اسلامی چشمگیر بوده و شرایط کنونی قابل‌مقایسه با پیش از انقلاب نیست. ما علی‌رغم همه فتنه‌هایی که دشمنان علیه ما به راه انداختند توانستیم ایستادگی کرده و پیشرفت‌های چشمگیری را رقم بزنیم.

وی تصریح کرد: یهود در جریان رنسانس و انقلاب فرانسه توانست ارتباط وحی با بشریت را قطع نموده و بشریت را به سمت تاریکی سوق دهد؛ صدور این تفکر پوشالی در اقصی‌نقاط جهان جز تاریکی، مرگ و جنگ‌های مختلف چیزی برای بشریت نداشت.

شفائی افزود: خروجی تفکر رنسانس، کشتارهای گسترده در اقصی‌نقاط جهان، جنگ‌های جهانی، بردگی و... بود؛ اما در مقابل این انقلاب شکوهمند اسلامی بود که توانست با توکل به قدرت لایزال الهی سرمنشأ نابودی ظلم در جهان شود.

وی تصریح کرد: انتشار نور پر برکت انقلاب اسلامی موجب رشد خداجویی و اسلام‌گرایی در سراسر جهان شد که از برکات ماندگار این نظام مقدس است. جنایات امروزی که در فلسطین رقم می‌خورد باقی‌مانده تفکر پوشالی رنسانس است.

فرمانده سپاه سلمان گفت: ما امروز قدردان نعمت بزرگ انقلاب اسلامی و ایثار و مجاهدت مردان و زنانی هستیم که توانستند این تفکر را در ایران اسلامی نهادینه کنند.

شفایی همچنین گفت: در انتخابات مختلفی که در کشور ما برگزار می‌شود این مردم هستند که تصمیم می‌گیرند چه اتفاقی باید رقم بخورد؛ اهمیت انتخابات به‌قدری است که می‌توانید تلاش دشمن برای ضربه‌زدن به آن را ببینید.

وی تأکید کرد: انتخابات در انسجام و وحدت ملی و عمق‌بخشی داخلی بسیار تأثیرگذار است؛ دشمنان ما با همه وجود دست‌به‌دست هم داده‌اند تا مردم ما را از آینده ناامید کرده و نقاط قوت کشور را کوچک جلوه دهند. ما می‌توانیم با مشارکت جدی و ارزشمند در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نقشه‌های دشمن را شکست بدهیم.

شفائی در پایان خاطرنشان کرد: رمز پیروزی ما در عمر پربرکت انقلاب اسلامی وحدت بوده و قطعاً امروز و فردای ما نیازمند این معروف ارزشمند است؛ امروز دشمن در فضای مجازی و رسانه‌های خود به دنبال ایجاد اختلاف و پراکنده کردن ظرفیت ارزشمند مردم هستند.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdccxmqss2bqex8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما

مهم ترین اولویت دستگاه اجرایی در استان از نگاه شما چه باید باشد؟
توجه به زیرساخت ها در استان
توزیع عادلانه ارزاق عمومی و کالاهای اساسی
مرتفع نمودن مشکلات فرهنگی و آسیب های اجتماعی
برخورد با مفاسد اقتصادی و ویژه خواری ها