تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۵
شهید محمود سالار پور در بخشی از وصیت‌نامه خود نوشت: روحانیت عزیز را تنها نگذارید و یاری‌شان کنید.
روحانیت عزیز را تنها نگذارید و یاری‌شان کنید
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، شهید محمود سالارپور متولد ۱۰ تیر‌ماه ۱۳۳۹ در نهبندان در تاریخ ۲۴ تیرماه سال ۶۱ در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید پیکر پاک و مطهر این شهید بزرگوار در گلزار شهدای شهرستان زاهدان آرام‌گرفته است.

این شهید بزرگوار در وصیت‌نامه خود نوشته است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
« نگویید آنان که در راه خدا کشته شدند، مردگانند بلکه زندگانند، لکن درنمی‌یابند »
با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی و سلام بر شهیدان گلگون‌کفن انقلاب اسلامی ایران، اینجانب باید بگویم که من برای پدر و مادرم فرزند خوبی نبوده‌ام و در این مدت از زندگی‌ام خیلی گناه کرده‌ام و از خداوند متعال خواهانم که گناهانم را ببخشد و از پدر و مادرم و خواهر و برادرانم می‌خواهم برای من طلب بخشش کنند.
 
 پدرم شما که سال‌های زیادی از عمرتان را صرف بزرگ کردن من کردید، از شما می‌خواهم که در نبودن من همچون ابوذر فردی مقاوم و صبور باشید و مادرم شما باید فاطمه زمان خود باشید و سخنی چند با خواهرانم: شما باید زینب زمان خود باشید که پیام خون برادرش حسین (ع) را که در صحرای کربلا به زمین ریختند را به جهانیان رسانید و شما هم باید پیام خون حضرت امام حسین (ع) و شهیدان را به گوش همه مردم جهان برسانید.

 برادرانم:
 شما نیز باید راه شهیدان اسلام را ادامه دهید و رهرو راه این آزاد مردان باشید.

 و از مادرم می‌خواهم همیشه دعا کند به رهبرم که سالم باشد و این نایب برحق امام زمان (عج) را یاری کنید و همیشه در نمازجمعه شرکت کنید و همیشه به خود یک چهره روحانی و خوش‌رو بدهید و با مردم به‌خوبی رفتار کنید و همیشه به خانواده‌های شهدا سرزده و روحیه بگیرید و دلداری بدهید و هیچ‌گونه ناراحتی و یأس به خودتان راه ندهید.

 به پیام‌های امام گوش فرا دهید و این سخنان پیامبرگونه فرزند زهرا(س) را الگوی خوبی قرار دهید. من از آن کوچک ترم که پیامی به ملت شهیدپرور بدهم، فقط یک سخن را بگویم که به خدا قسم وجود مقدس مهدی (عج) را در جبهه‌ها می‌توان مشاهده کرد و از مردم شریف زاهدان می‌خواهم که پشت سر امام عزیز باشید و روحانیت عزیز را تنها نگذارید و یاری‌شان کنید و با ارگان‌های انقلابی همکاری کنید و جلو قماش‌های فاسد را گرفته و تحویل مقامات قضایی بدهید تا به سزای اعمال ننگینشان برسند.

 و سخن آخرم دعا برای وجود مقدس اما عزیزمان.
 خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدی خمینی را نگه‌دار.
 
انتهای خبر/س https://asrehamoon.ir/vdcai0n6e49niw1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما

مهم ترین اولویت دستگاه اجرایی در استان از نگاه شما چه باید باشد؟
توجه به زیرساخت ها در استان
توزیع عادلانه ارزاق عمومی و کالاهای اساسی
مرتفع نمودن مشکلات فرهنگی و آسیب های اجتماعی
برخورد با مفاسد اقتصادی و ویژه خواری ها