تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۷
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

۲۲ بهمن روز ازبین‌رفتن باطل و روز پیروزی مستضعفان است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ۲۲ بهمن روز ازبین‌رفتن باطل و روز پیروزی مستضعفان بر مستکبران و روز استقرار حکومت خدا بر سرزمین ایران به برکت کردم مسلمان ایران است.
۲۲ بهمن روز ازبین‌رفتن باطل و روز پیروزی مستضعفان است
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «عصرهامون» به‌نقل از زاهدنیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس محمد حسنی در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه ضمن تبریک ۴۵ سال سالگرد انقلاب اسلامی را خدمت مردم ولایی زاهدان بیان کرد: حضور هوشمندانه بصیرت‌مندانه و ولایت‌مندانه مردم شیعه و سنی انقلابی و ولایی زاهدان در ۲۲ بهمن روز ازبین‌رفتن باطل و روز پیروزی مستضعفان بر مستکبران و روز استقرار حکومت خدا بر سرزمین ایران به برکت کردم مسلمان ایران است.

وی ادامه داد: بزرگداشت و زنده نگه‌داشتن وظیفه‌ای است که ملت دوراندیش و بصیرت مدار انقلاب اسلامی در آیین سراسری ۲۲ بهمن‌ماه شرکت کرده و بر آرمان‌های انقلاب اسلامی پای فشرده و مراتب فرمان‌برداری و ایستادگی را به رخ دشمنان می‌کشند و آن را نشان می‌دهند.
 
 رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: مراحل پنج‌گانه انقلاب اسلامی محور نخست تخریب نظام گذشته مرحله دو تأسیس نظام جدید، مرحله سوم تثبیت چهارم تداوم و مرحله پنجم و پایانی توسعه نظام جدید، گسترش و عمق نظام جدید و صدور پیام انقلاب و ایفای نقش هر چه بیشتر منطقه‌ای و جهانی است که ملت ایران این پنج مرحله را به‌خوبی کمتر گذاشته و در مرحله پنجم انقلاب هستیم درحال‌توسعه هستیم.

وی افزود: محور دوم نگاه به نقش انتخابات در تثبیت موانع انقلاب است و الزامات مختلفی وجود دارد یکی از آن اقدامات که بدون آن ادامه انقلاب امکان‌پذیر نیست مشارکت همگانی در انتخابات است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد حسنی تشریح کرد: مردم همواره با هوشمندی با شرکت حداکثری خود پشتیبانی همگانی خود از انقلاب خواهیم داشت تا دنیا بداند ما پشت انقلاب، امام و نظام خود ایستاده‌ایم و خواهیم ایستاد.

وی ادامه داد: اساساً چرا باید در انتخابات شرکت کنیم و چرا رأی خواهیم داد؛ زیرا امامین انقلاب فرمودند شرکت در انتخابات واجب شرعی، سیاسی، ملی و انقلابی است ما شرکت می‌کنیم؛ زیرا عاشق قرآن، اسلام انقلاب و کشور هستیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران اذعان کرد: ما رأی می‌دهیم تا بداند دشمن حاضر نیستم ایران اسلامی دشمن‌شاد شود ما رأی می‌دهیم تا روز قیامت شرمنده شهدا و ۲۲۸ هزار شهید گلگون‌کفن نشویم ما رأی خواهیم داد؛ زیرا قرآن فرموده است.

ما رأی می‌دهیم چون می‌خواهیم سرنوشت خود را تعیین کنیم
وی افزود: ایرانی رأی خواهد داد چرا که طبق فرموده قرآن ایران امانت خدا، پیامبر خدا (ص)، اهل‌بیت، امام و شهدا در دست ما بوده و ما مطیع قرآن هستیم، رأی می‌دهیم چون می‌خواهیم سرنوشت خود را تعیین کنیم تا دشمن بداند هرگز نمی‌تواند در کشور ما برای ما تعیین سرنوشت کند.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد حسنی عنوان کرد: ما رأی خواهیم داد؛ چون ایران دومین ارتش سایبری جهان، ایران قطب پزشکی خاورمیانه و چهارمین کشور نانو در جهان سومین مرمر پیوند عضو در دنیا سومین کشور پیشرفته در سلول‌های بنیادی و ششمین کشور در پرتاب موجود زنده در دنیا و در زمینه ساخت هواپیمای خورشیدی استراتژیکی بعد از آمریکا است.

وی ادامه داد: ما رأی می‌دهیم؛ زیرا شیعه و سنی دو روح پر بدن هستند شیعه سنی را جان خود می‌داند همان‌طور که اهل‌سنت نیز شیعیان را جان خود می‌داند
ما در انتخابات شرکت می‌کنیم تا نشان دهیم وحدت شیعه و سنی گسستنی نیست.
 
 رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد: ما رأی می‌دهیم به ایرانی که نیروهای مسلحش همچون جانشان از جان، مال، امنیت و ناموس و استقلال ما دفاع می‌کنند ما شب‌ها آرام می‌خوابیم؛ زیرا نیروهای نظامی و انتظامی نیروهای گمنامی که ما نمی‌دانیم در کجا و چگونه ۲۴ ساعته رصد می‌کنند.
 
وی افزود: ایران امن‌ترین، مقتدرترین، قدرتمندترین و قوی‌ترین کشور منطقه بوده، ما رأی می‌دهیم به ایرانی که ما را سرافراز و آبرومند در دنیا کرده به‌ویژه در زمینه دفاع از مظلومان عالم مانند فلسطین و غزه، بنابراین افتخار ما ایستادگی در کنار مردم غزه است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد حسنی گفت: امروز محور مقاومت حرف اول و آخر را در منطقه می‌زند، بنابراین حق ایران است که مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی پایبندی خود را به اسلام، انقلاب، امام و شهدا اعلام کرده تا دشمن بداند راه سلطه مجدد او برای همیشه به ایران بسته است.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcf1edytw6dvxa.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما

مهم ترین اولویت دستگاه اجرایی در استان از نگاه شما چه باید باشد؟
توجه به زیرساخت ها در استان
توزیع عادلانه ارزاق عمومی و کالاهای اساسی
مرتفع نمودن مشکلات فرهنگی و آسیب های اجتماعی
برخورد با مفاسد اقتصادی و ویژه خواری ها