تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۳۰
وصیت‌نامه شهید؛

وحدت اسلامی را حفظ کنید

شهید عیسی سالمی در وصیت‌نامه خودنوشت: وحدت اسلامی را حفظ کنید مبادا خدای نکرده دشمن بین شما جدایی نیفکند.
وحدت اسلامی را حفظ کنید
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، شهید عیسی سالمی متولد ۲ شهریور ۱۳۴۰ در شهرستان بیرجند در تاریخ پنج بهمن‌ماه سال ۶۵ در شلمچه به شهادت رسید پیکر پاک این شهید بزرگوار در گلزار شهدای زاهدان آرام‌گرفته است.

این شهید در وصیت‌نامه خود نوشته است؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم
 به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان. با درود و سلام فراوان به مهدی موعود (عج) که خداوند در ظهورش تعجیل کند، تا عالم را پر از عدل و داد گرداند و حق مظلومان را از ظالمان بگیرد و با درود و سلام فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی که ما را از خوابی گران بیدار کرد و ظلم و ستم شاهنشاهی را به ما نشان داد.
سلام مرا به رهبر محبوبم برسانید و بگویید که [به‌عنوان] سرباز کوچک شما لبیک گفته‌ام تا آخرین قطره خونم شما را ترک نخواهم کرد و سنگر اسلام را حفظ خواهم کرد، تا هنگامی که همه احکام اسلام در زیر پرچم اسلامی امام زمان (عج) به اجرا درآید.

 برادران گرامی دعا را سلاح برنده خود قرار دهید که دعا بهترین دارو برای شفا است و همیشه به یاد خدا باشید که و وحدت اسلامی را حفظ کنید «ذکر خدا قلب‌ها را آرام نگه می‌دارد» که خدای‌نکرده دشمن بین شما جدایی نیفکند و خدای‌نکرده از روحانیت مبارز و عزیز جدا نشوید و از روحانیت کناره‌گیری نکنید که اگر چنین کردید روز بدبختی مسلمانان و روز عزای مسلمین و شادی دشمنان اسلام است.

 اگر بنده لایق شهادت بودم و شهید شدم بدانید که به آرزوی خود رسیده‌ام و این موجب سعادت من است، اگر شهید شدم برایم گریه نکنید و بر مظلومیت حسین و یارانش گریه کنید. زیرا حسین را مظلومانه به شهادت رساندند در صحرای کربلا و از پدر و مادر گرامیم که سال‌ها برایم زحمت کشیدند و سال‌ها برایم رنج و زحمت فراوان کشیده‌اند، معذرت‌خواهی و طلب حلالیت می‌کنم.

 از خانواده خودم که سال‌ها با هم زندگی خوش و خرمی داشتیم، طلب مغفرت می‌نمایم و اگر بدی نسبت به ایشان کردم طلب حلالیت می‌نمایم. از برادران گرامی و عزیزم که سال‌ها مزاحم ایشان بودم عذرخواهی کرده و مرا حلال کنند.

از کلیه دوستان و اقوام و خویشان که با بنده رفت‌وآمد داشته و دارند، از طرفم از آنها طلب حلالیت نمایید و هم چنین از بچه‌های برادرم ابراهیم، طلب حلالیت می‌نمایم.
خدایا، خدایا تا انقلاب مهدی (عجل‌الله تعالی فرج الشریف) خمینی را نگهدار.

انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcexf8zojh8pzi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما