تاریخ انتشار :جمعه ۱۰ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۱۹
مدیر شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران خبر داد:

انجام ۶۹۰ بازدید از مراکز تهیه و توزیع غذا در سیب و سوران

مدیر شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران گفت: از ابتدای آغاز مانور بسیج سلامت نوروز ۱۴۰۳ تاکنون ۶۹۰ بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در سیب و سوران توسط بازرسان بهداشتی انجام شده است.
انجام ۶۹۰ بازدید از مراکز تهیه و توزیع غذا در سیب و سوران
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، ایوب کرد تمینی در گفتگو با شستون با اشاره به اینکه مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی زیر ذره‌بین کارشناسان بهداشتی شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران قرار دارند، بیان کرد: طبق بازدید‌ها و بررسی‌های انجام شده از بین هفت واحد تولیدی زولبیا و بامیه ۲ واحد تهیه و توزیع زولبیا و بامیه به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی پلمب شدند.
 
وی ادامه داد: همچنین هفت واحد صنفی متخلف دیگر جهت طی مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.
 
 مدیر شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران افزود: از ابتدای آغاز مانور بسیج سلامت نوروز ۱۴۰۳ تاکنون ۶۹۰ بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در سیب و سوران توسط بازرسان بهداشتی انجام شده است.
 
کرد تمینی خاطرنشان کرد: به دلیل فعالیت مراکز تهیه و توزیع زولبیا، بامیه و دیگر مواد غذایی که ویژه ماه رمضان هستند؛ نظارت کارشناسان و تیم‌های بهداشتی بیش از پیش انجام می‌شود.
 
وی تصریح کرد: در این گشت‌ها ۱۰۳ مورد سنجش سلامت بهداشتی توسط تجهیزات پرتابل صورت گرفته است؛ که ۲۸ مورد نمونه‌برداری میکروبی و ۹ مورد نمونه‌برداری موادغذایی جهت انجام آزمایشات بهداشتی انجام شده است.
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران تأکید کرد: شهروندان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده تخلف بهداشتی مراتب را از طریق شماره ۱۹۰ جهت بررسی و اقدام توسط کارشناسان گزارش نمایند.
 
انتهای خبر/
https://asrehamoon.ir/vdcdn50fkyt09j6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما