تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۳
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

کشف ۵ تن انواع مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند سازمان‌یافته قاچاق موادافیونی و کشف بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر از ابتدای اجرای طرح‌های قرارگاه نوروزی در دو هفته گذشته در سطح استان خبر داد.
کشف ۵ تن انواع مواد مخدر در سیستان و بلوچستان
سردار دوستعلی جلیلیان اظهار کرد: مبارزه با قاچاق مواد مخدر و شناسایی باندها و سرشبکه‌های اصلی مواد مخدر یکی از اولویت‌های مهم و اساسی پلیس سیستان و بلوچستان در سال جدید است.

 وی افزود: دراین‌رابطه در دو هفته گذشته با اشراف و رصد اطلاعاتی پلیس بر فعالیت و تحرکات قاچاقچیان عمده مواد مخدر، دو باند سازمان‌یافته قاچاق مواد افیونی شناسایی و منهدم شدند.

 فرمانده انتظامی استان با اشاره به اجرای ۷۸۲ فقره عملیات پلیسی علیه قاچاقچیان مواد مخدر در استان، عنوان داشت: در این مدت پنج‌تن و ۱۲۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل چهار تن و ۵۶۸ کیلوگرم تریاک، ۴۸۰ کیلوگرم حشیش، ۶۰ کیلوگرم شیشه و ۱۶ کیلوگرم هروئین از قاچاقچیان مواد افیونی در سطح استان کشف شد.

 جلیلیان تصریح کرد: در این عملیات ۲۵ نفر قاچاقچی عمده مواد مخدر و چهار قبضه سلاح جنگی کشف و ۱۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت از سوداگران مرگ توقیف شد.

 فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات خوب پلیس استان در مقابله با خرده‌فروشان مواد مخدر در سطح گفت: از ابتدا اجرای این طرح ۱۰۸ نفر خرده‌فروش در محلات و نقاط آلوده استان دستگیر و به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcg3u9qzak93y4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما