تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۸
مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سیستان و بلوچستان:

هزار و ۴۰۰ کانون فرهنگی در مساجد سیستان و بلوچستان فعالیت دارند

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: بیش از یک هزار و ۴۰۰ کانون فرهنگی و هنری در مساجد این استان فعالیت و در مراسم شب‌های قدر مشارکت دارند.
هزار و ۴۰۰ کانون فرهنگی در مساجد سیستان و بلوچستان فعالیت دارند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از کانون‌های فرهنگی مساجد سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام وهاب پیشه‌ور بیان کرد: مشارکت گسترده کانون‌های فرهنگی هنری مسجد سیستان و بلوچستان در برگزاری مراسم احیای شب‌های قدر بر کسی پوشیده نیست و نه‌تنها مسئولان و اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری در هر چه‌بهتر برگزاری احیای شب‌های قدر با دیگر ارکان مسجد مشارکت داشته و دارند؛ بلکه حضور اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری در مراسم‌های مذهبی مساجد پررنگ بوده و خواهد بود.
 
 وی با اشاره به اهمیت احیای شب‌های قدر افزود: شب قدر، شب نزول قرآن، رحمت الهی و آمرزش گناهان است.
 
 مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان با بیان اینکه امور یک‌ساله انسان‌ها در شب قدر مقدر می‌شود، ادامه داد: شب قدر بافضیلت‌ترین شب سال و شب رحمت الهی و مغفرت الهی است.
 
 وی بیان کرد: بر اساس بسیاری از روایات، شب قدر یکی از شب‌های ۱۹، ۲۱ و ۲۳ رمضان است.
 
 پیشه‌ور با اشاره به برخی برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سیستان و بلوچستان در شب‌های قدر افزود: قرائت قرآن، خواندن ادعیه وارده و مناجات، سخنرانی مبلغان و ائمه جماعات، مداحی و مراسم قرآن به سر از جمله این برنامه‌ها است.
 
 انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdceff8zfjh8poi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما