تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۵۶
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

برگزاری راهپیمایی روز قدس در بیش از ۶۰ نقطه سیستان و بلوچستان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده راهپیمایی روز قدس در بیش از ۶۰ نقطه جمعیتی سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.
برگزاری راهپیمایی روز قدس در بیش از ۶۰ نقطه سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، عباس صفدری روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس، با بیان اینکه این مراسم ساعت ۱۰ روز جمعه ۱۷ فروردین‌ماه هم‌زمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد، بیان کرد: مراسم محوری در زاهدان از میدان آزادی این شهر آغاز و تا مصلی قدس ادامه خواهد داشت.

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان بر حضور پرشور مردم به‌ویژه خانواده‌ها در راهپیمایی روز قدس تأکید کرد و گفت: اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در مسیر راهپیمایی در زاهدان از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده است.

 وی ادامه داد: باتوجه‌به وقایع اخیر صورت‌گرفته در روزهای اخیر و شهادت جمعی از سرداران و مستشاران در سفارت ایران در سوریه توسط رژیم منحوس صهیونیستی، موج مبارزه با این رژیم و حمایت از رزمندگان مقاومت از سوی مردم ما افزایش‌یافته است.

 صفدری خاطرنشان کرد: پیام وحدت ملت ما پیرامون موضوع حمایت از فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی در جهان نهادینه شده و در این زمینه در کشور وحدت رویه وجود دارد که قابل‌تقدیر است.

 وی گفت: بدون تردید این تهاجم‌های وحشیانه بار دیگر چهره خشن و جنایت‌کار این رژیم خونخوار را به نمایش گذاشت و این اقدام رژیم صهیونیستی یک جنایت و نقض آشکار قوانین بین‌المللی است که در برابر افکار عمومی جهان به طور روزافزون و آشکارا نفرت نسبت به اعمال رژیم دیوسیرت صهیونیستی گسترده‌تر می‌شود.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdccx4qsx2bqex8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما