تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۴۵
امام‌جمعه اهل‌سنت سراوان گفت: امروز دنیای غرب به دنبال ترویج فساد در کشورهای اسلامی است تا وحدت و پیشرفت در جامعه اسلامی حاصل نشود.
غرب به دنبال ترویج فساد در کشورهای اسلامی است
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از شستون؛ مولوی سید عبدالصمد ساداتی در جشن میلاد کریمه اهل‌بیت حضرت معصومه (س) که به همت سپاه شهرستانی سراوان و با حضور فرماندار، فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد، فرمانده سپاه شهرستانی و دختران و بانوان سراوانی در مجتمع آموزش عالی شهرستان برگزار شد، بیان کرد: دهه کرامت و روز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر را گرامی می‌داریم.

وی با بیان اینکه اهمت و عظمتی که اسلام برای دختران و زنان قائل است بر کسی پوشیده نیست، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره مدافع حقوق زنان بوده‌اند و توصیه به حفظ حرمت بانوان دارند.

امام‌جمعه اهل‌سنت سراوان ادامه داد: وظیفه مهمی که بر عهده داریم امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر است که باید خوبی‌ها را در جامعه ترویج دهیم و منکرات و موارد خلاف عزت و عفت و حرمت را به هر نحوی جلوگیری نماییم.

مولوی ساداتی با بیان اینکه عمل به احکام دینی و ارزش‌های فرهنگی انجام‌وظیفه است، خاطرنشان کرد: امروز دنیای غرب به دنبال ترویج فساد در کشورهای اسلامی است تا وحدت و پیشرفت در جامعه اسلامی حاصل نشود.

وی تصریح کرد: عفاف و حجاب یکی از موضوعات مهم در جامعه اسلامی است که در قرآن کریم آیات متعددی در این مورد به‌صراحت بیان شده و تمامی مؤمنان و افراد باایمان توصیه شده به آن عمل کنند؛ حجاب برای زمان پیغمبر نیست؛ بلکه شامل تمامی افراد می‌شود.

امام‌جمعه اهل‌سنت سراوان اذعان کرد: الگو تمام بانوان مسلمان و باایمان حضرت فاطمه الزهرا (س)، حضرت زینب کبری (س) و حضرت فاطمه معصومه (س) است که عمل به سیره و روش آنها باعث پیشرفت می‌شود.

در پایان به دختران محجبه، دختران برتر در مسابقات ورزشی و فرهنگی به‌رسم یادبود با لوح سپاس و کارت هدیه تجلیل و قدردانی شد.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdciwvaz5t1aqy2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما