تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۴۶
امام‌جماعت مسجد جامع حقانیه ایرانشهر:

 مردم غزه با ایمان راسخ مقابل صهیونیست‌ها مقاومت می‌کنند

امام‌جماعت مسجد جامع حقانیه ایرانشهر گفت: مردم مظلوم غزه ایمان خود را حفظ کردند، مقاومت و جوانمردی آنان به پیروی از اصحاب رسول‌الله است.
 مردم غزه با ایمان راسخ مقابل صهیونیست‌ها مقاومت می‌کنند
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» عبدالصمد دامنی در گفتگو با خبرنگار پهره بیان کرد: برخی از افراد هستند که نگاهشان به زندگی دنیا، فقط نگاه ظاهری و مادی است و هدف آنها ثروت و قدرت دنیاست و برایشان اصلاً مهم نیست که از کجا و چگونه به دست می‌آورند و هم‌وغم این افراد صرفاً مادیات دنیوی است و به دنبال کسب پست و مقام هستند.
 
 وی افزود: وقتی می‌بینند که به‌عنوان‌مثال، فلان شخص مال و ثروت فراوان و قدرت زیادی دارد، با چشم‌وهم‌چشمی و از روی طمع به مال و ثروت دنیوی و جایگاه و قدرت زورمندان؛ تمام هم‌وغم خودشان را دنیا قرار می‌دهند و گمان می‌کنند که اگر با گروه خاصی باشند؛ به دنیا دست می‌یابند، می‌توانند تقلب بکنند، خلاف انجام بدهند و باتکیه‌بر آنها می‌توانند دیگران را از بین ببرند.
 
 مولوی دامنی تصریح کرد: متأسفانه در جهان امروزی این چیزها وجود دارد، نه‌تنها در ملت‌های کفر، بلکه حتی جوامع مسلمان گرفتار همین چیزها هستند.
 
 وی اضافه کرد: بسیاری از سرمایه‌داران، نامداران و حتی افراد به‌ظاهر دین‌دار، به‌خاطر دلجویی از سیاستمداران و قدرتمندان یا شاید بیشتر با این هدف که در سایه آنان به مقام و نوایی برسند و به‌وسیله آن‌ها بر دیگران غلبه کنند و اذیت و آزار برسانند، دست به چنین کارهایی می‌زنند.
 
 مولوی دامنی خاطرنشان کرد: متأسفانه امروزه برخی افراد، بدگویی از حق و اهل حق را داشتن سیاست می‌نامند!.
 
امام‌جماعت مسجد جامع حقانیه ایرانشهر اضافه کرد: ایمان اصحاب رسول‌الله به‌خاطر دنیا و رفاه و رونق‌گرفتن کسب‌وکار آنها نبود، اما عده‌ای به‌خاطر رونق‌گرفتن کسب کار خود، به علما و مردم پشت می‌کنند و به جاهایی رجوع می‌کنند که برای آنها منافع داشته باشد.
 
 مولوی دامنی با اشاره به اینکه آنچه انسان‌ها را در دنیا و آخرت کامیاب می‌کند، کسب رزق حلال است، بیان کرد: رزق حرام اگر به‌اندازه کوه‌ها باشد، هیچ نفعی ندارد و اگر چه فرد مدتی با آن سرگرم است، اما بالاخره وبال جان او خواهد شد.
 
 دامنی خاطرنشان کرد: به وعده‌های الهی اعتماد کنید و اعمال نیکی که در دنیا انجام می‌دهید، پروردگار به شما پاداش خواهد داد.
 
امام‌جماعت مسجد جامع حقانیه ایرانشهر اضافه کرد: آنچه که از مسلمانان خواسته شده، آن است که توحید رب‌العالمین را در نظر بگیرند، عدالت را برقرار کنند، احترام مردم را داشته باشند و از علما و اهل حق حمایت کنند.
 
 وی عنوان کرد: تمام مستضعفین و مظلومان جهان بالاخص مردم فلسطین و غزه که بدون هیچ گناهی مورد ظلم و ستم واقع شده‌اند، حمایت شوند.
 
 مولوی دامنی افزود: مردم مظلوم غزه ایمان خود را حفظ کردند، مقاومت و جوانمردی آنان به پیروی از اصحاب رسول‌الله است.
 
 انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdccm4qse2bqem8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما