تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۵۴
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان خبر داد:

بهره‌مندی ۷۰ هزار سیستان و بلوچستانی از طرح محرومیت‌زدایی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۶۹ هزار و ۵۸۶ نفر از شهروندان استان با اجرای ۱۳۷ طرح محرومیت‌زدایی هلال احمر از سال گذشته تاکنون از مزایای آنها بهره‌مند شدند.
بهره‌مندی ۷۰ هزار سیستان و بلوچستانی از طرح محرومیت‌زدایی
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان، سید محمدمهدی سجادی یکی از مهم‌ترین خدمات سازمان داوطلبان را اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی دانست و بیان کرد: در قالب طرح‌های محرومیت‌زدایی یک‌هزار و ۳۰۹ نفرساعت فعالیت داشتند.
 
 وی از تداوم خدمت‌رسانی‌های واحد داوطلبی خبر داد و افزود: داوطلبان جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان همواره به‌عنوان بازوی اجرایی این سازمان عمل کرده و عملکرد آنها در طول سال به طور چشمگیری به مناسبت‌های مختلف قابل‌توجه است.
 
 مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هلال‌احمر بزرگ‌ترین مجموعه مردم‌نهاد در کشور است، عنوان کرد: هلال‌احمر در فعالیت‌های انسان‌دوستانه و کمک به مردم در شرایط سخت و محروم فعالیت دارد به همین دلیل استفاده از ظرفیت داوطلبان توانمند و نوع‌دوست می‌تواند در توسعه فعالیت‌های این نهاد بسیار اثرگذار باشد.
 
 وی با بیان اینکه جمعیت هلال‌احمر به‌عنوان یک سازمان پیشرو و پاسخگو در ارائه خدمات اولیه امداد و نجات در حوادث و سوانح است،گفت: هلال‌احمر سیستان و بلوچستان به‌عنوان عضوی از نهضت بین‌المللی «صلیب سرخ و هلال‌احمر» همواره در همه حوزه‌های بهداشت، درمان، توان‌بخشی، داوطلبان، امور جوانان، امداد و نجات در حوادث طبیعی و غیرطبیعی پیشتاز بوده است.
 
انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcf1cdyew6dvea.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما