تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۰۰
عوامل اورژانس شهرستان چابهار در کمترین زمان ممکن خود را بر بالین فرد فوت شده در روبروی مجتمع پزشکی سینا رسانده‌اند.
فوت یک فرد معتاد به علت دیر رسیدن عوامل اورژانس تکذیب شد
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از چهار بهاران، خبری در فضای مجازی منتشر شد که یک فرد روبروی مجتمع پزشکی سینا در شهرستان چابهار به دلیل عدم توجه اورژانس ۱۱۵ و دیر رسیدن عوامل اورژانس جان خود را ازدست‌داده است.
 
 این خبر در وهله اول توسط رسانه‌های های معاند منتشر شد که باتوجه‌به عملکرد این رسانه‌ها مشخص بود که این خبر شایعه‌ای بیش نبوده و هدف از انتشار آن سیاه‌نمایی و التهاب‌آفرینی بوده است.
 
 در همین خصوص یوسف جدال سرپرست اورژانس شهرستان چابهار در گفتگو با خبرنگار چهار بهاران اظهار کرد: ساعت ۱۳:۲۳ یک مورد تماس تلفنی از شهروندان در مورخ ۲۴ اردیبهشت‌ماه به مرکز پیام ۱۱۵ اعلام شده با این توضیح که بیماری جلوی مجتمع سینا افتاده است همکاران مشاوره اولیه تلفنی به تماس‌گیرنده را انجام دادند.
 
 وی افزود: بعد از گذشت چهار دقیقه از تماس یعنی ساعت ۱۳:۲۷ همکاران اورژانس به محل حادثه حاضر می‌شوند و سریعاً علایم حیاتی چک شده و اقدامات اولیه انجام می‌شود؛ اما بیمار یک معتاد خیابانی مجهول‌الهویه، حدوداً ۴۰ ساله بوده و هیچ‌گونه علایم حیاتی نداشته و مرگ به دلیل جمود نشئگی بوده است و چند ساعت از ساعت مرگ گذشته بوده است.
 
 وی ادامه داد: همکاران اورژانس گزارش مکتوب را با این مضمون نوشته‌اند، شایعاتی وجود دارد که آمبولانس در صحنه حاضر نشده است درحالی‌که همکاران ما حدود ۲۰ دقیقه بالای سر مصدوم بودند؛ اما چون فوت شده بود نیازی به انتقال به بیمارستان نبود.
 
 یوسف جدال بیان کرد: همکاران صورت‌جلسه را تنظیم و به مرکز پیام اطلاع دادند و انتقال جسد طبق هماهنگی‌های پلیس و شهرداری به پزشک‌قانونی انتقال‌داده‌شده است.
 
 انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcexv8zzjh8pvi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما