تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۸
 مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان خبر داد:

 اعطا ۲۰۸ فقره تسهیلات ناباروری به زوج‌های سیستان و بلوچستان

 مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: در راستای حمایت از خانواده‌ها و باهدف تأکید بر موضوع جوانی جمعیت، این نهاد ۲۰۸ فقره تسهیلات بانکی قرض‌الحسنه برای حمایت و درمان زوج‌های نابارور این استان اهدا کرد.
 اعطا ۲۰۸ فقره تسهیلات ناباروری به زوج‌های سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان، مصطفی میرحسینی با اشاره به اقدام‌های انجام شده توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان پیرامون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده‌ها بیان کرد: تاکنون ۳۹۰ بسته در قالب طرح لبخند مادری و ۹۰ بسته پوشک بهینه پارچه‌ای به خانواده‌های دارای بیش از سه فرزند این استان اهدا شده است.
 
 وی با اشاره به اهدای ۱۱۶ فقره تسهیلات در قالب برنامه ایران جوان توسط این نهاد، افزود: این تسهیلات شامل کارت هدیه، سپرده بلندمدت و وام قرض‌الحسنه به زوج‌های جامعه هدف که از سال ۱۴۰۱ تاکنون صاحب فرزند شده‌اند اهدا شد.
 
 مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان ادامه داد: ۱۵ فقره بسته حمایتی شامل بسته لبخند مادری، کارت هدیه و پوشک مصرفی نوزادان برای ۶ ماه به خانواده‌هایی که از سال ۱۴۰۱ تاکنون صاحب فرزندان چندقلو شده‌اند، قرار گرفته است.
 
 وی خاطرنشان کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام سیستان و بلوچستان در راستای توسعه و تحکیم ارتباط شبکه‌ای بنیاد ۱۵ خرداد و با مشارکت گروه‌های جهادی این استان دو خیمه ایران جوان را برپا کرد.
 
 انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdceev8z7jh8pvi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما