تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۲۱
با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان؛ 

پایگاه بسیج ادارات شهرستان تفتان افتتاح شد

 پایگاه مقاومت بسیج ادارات شهرستان تفتان با عنوان و نام‌گذاری شهید ریسی رئیس‌جمهور راه خدمت افتتاح گردید
پایگاه بسیج ادارات شهرستان تفتان افتتاح شد
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از تفتان ما، سردار شفاهی در این مراسم تصریح کرد: یاری خداوند همواره همراه با مسئولان نظام جمهوری اسلامی بوده و با تلاش مسئولان و عنایات الهی، سختی‌ها و مشکلات برطرف خواهد شد.
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تأکید بر بصیرت‌افزایی جامعه یادآور شد: آگاهی و بصیرت ملت ایران موجب خنثی‌شدن توطئه دشمنان در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آتی خواهد شد و از ایجاد فتنه و آشوب جلوگیری می‌کند.

 علیرضا شهنوازان در این مراسم بیان کرد: اگر عده‌ای از جامعه بی‌بصیرت باشند همه باید با تلاش و کوشش سعی کنند تا بینش و آگاهی لازم را در همه جامعه گسترش دهند.
 
 فرماندار شهرستان تفتان افزود: روحانیون و فرماندهان بسیج نقش گسترده‌ای در آگاهی‌بخشی و روشنگری در مسائل گوناگون جامعه دارند.
 
 علی کرد نماینده مردم خاش و تفتان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر به منویات مقام معظم رهبری توجه کرده و آرمان‌های امام راحل را دنبال کنیم، پیروز و سربلند خواهیم بود.
 

 دفتر این پایگاه در طبقه نخست ساختمان فرمانداری تفتان قرار دارد و بسیج ادارات شهرستان در آن مستقر خواهد شد. https://asrehamoon.ir/vdci53az5t1aqy2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما