تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۰۵
 فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

 انتخابات حق مردم انقلابی ایران است

 فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: انتخابات حق مردم عزیز و انقلابی ایران است و هیچ‌کس حق دخالت در نگاه و سلیقه آنان را ندارد.
 انتخابات حق مردم انقلابی ایران است
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی در جمع برخی از مردم شهرستان تفتان، بیان کرد: از ابتدای پیدایش انقلاب اسلامی قوه پر قدرت و محرکی که موجب قوت و پیشرفت ما در برهه‌های مختلف بوده، مشارکت مردمی و اتکای آن به آحاد مردم بوده است.
 
 وی افزود: دشمن با علم به همین مسئله از روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی تمام توان خود را به میدان آورد تا مردم را از بدنه نظام اسلامی جدا کند.
 
 فرمانده سپاه سلمان تصریح کرد: انقلاب اسلامی تا زمانی که به مردم خوداتکا دارد می‌تواند مسیر نورانی خود را باقدرت طی کند و از همین بابت است که تمام مستکبران جهان به میدان آمده تا این قوه قدرت نظام اسلامی را مشکل‌ساز کنند.
 
 وی بیان کرد: دشمنان ما در سال‌های گذشته با علم به همین مسئله مهم، تمام توان خود را به میدان آوردند تا پشتیبانی مردم از نظام اسلامی را دچار مشکل کنند؛ آنها تلاش کردند تا از شور انتخاباتی ایران بکاهند و مسئله مشارکت حداکثری در انتخابات را کاهش دهند.
 
 شفائی تصریح کرد: بدون شک آن تعداد از مردم که به میدان انتخابات نیامده‌اند مخالف نظام اسلامی نیستند و مقصر اصلی این مسئله ما هستیم که نتوانسته‌ایم جهاد تبیین و روشنگری را به‌درستی انجام دهیم.
 
 وی تأکید کرد: اهمیت مشارکت مردمی در انتخابات بسیار مهم است و اهمیت آن را می‌توانید در تلاش گسترده دشمنان در فروکش‌کردن آن ببینید.
 
 فرمانده سپاه سلمان خاطرنشان کرد: انتخابات حق مردم عزیز و انقلابی ایران است و هیچ‌کس حق دخالت در نگاه و سلیقه آنان را ندارد؛ ما بسیار امیدواریم تا با درایت مردم عزیز حماسه‌ای بزرگ را رقم بزنیم و با بینش سیاسی مناسبی که مردم ما دارند در زمینه انتخاب اصلح نیز موفق عمل کنیم.
 
 انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcc0oqs42bqem8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما