تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۲۱
امام‌جماعت مسجد قبا شهرستان ایرانشهر:

حضور حداکثری پای صندوق رأی باعث یاس دشمنان می‌شود

امام‌جماعت مسجد قبا شهرستان ایرانشهر گفت: انتخاب ما علاوه بر اینکه تجلی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده؛ بلکه مایه اتحاد و وحدت همدلی آحاد مردم است.
حضور حداکثری پای صندوق رأی باعث یاس دشمنان می‌شود
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون؛ مولوی عبدالواحد بامری در گفتگو با خبرنگار پهره بیان کرد: ما در آستانه انتخابات مرحله دوم ریاست‌جمهوری قرار داریم پس بنابراین بنده به نوبه خودم از همه آحاد مردم دعوت به عمل می‌آورم که در انتخابات شرکت کرده و حضور حداکثری داشته باشند.
 
 وی افزود: این انتخابات ما پای صندوق‌های رای هم از شیعه و سنی فارغ از قومیت و مذهب علاوه بر اینکه تجلی نظام جمهوری اسلامی ایران است؛ بلکه نماد همدلی وحدت و اتحاد میان آحاد مردم است.
 
 مولوی بامری ادامه داد: این اتحاد و همدلی موجب یاس و ناامیدی استکبار جهانی می‌شود پس بنابراین ما انتخاب کنیم، چرا چون انتخاب حق ماست و درست انتخاب کنیم و فردی را انتخاب کنیم که فردی اصلح و منتخب، جسور، مقتدر و آگاه به تمام مسائل کشور باشد پس بنابراین انتظار ما از همه آحاد مردم جوانان هم از زن و مرد ان‌شاءالله روز جمعه پای صندوق‌های رای حضور حداکثری داشته باشند.
 
 وی تصریح کرد: شرکت‌کردن و رای دادن در انتخابات ریاست‌جمهوری دو جنبه دارد که یک جنبه ملی و دو جنبه شرعی و دینی بوده است وظیفه ماست در کشور جمهوری اسلامی ایران قرار داریم باید پای صندوق‌های رای بیاییم.
 
 وی اضافه کرد: این وظیفه برعهده ما است که انتخابی درست و اصلح داشته و جنبه دیگر آن شرعی و دینی است پس بنابراین امانت اگر به‌غیراز عهدش داده شود گویا خیانت‌درامانت است پس ما در روز جمعه منتظر همه مردم از پیر و جوان زن و مرد شیعه سنی فارغ از قوم و مذهب باید رای بدهند و فرد اصلح را انتخاب کنند.
 
 مولوی بامری عنوان کرد: ان‌شاءالله همه مردم روز جمعه یک کارنامه خوب و درخشانی از خود به جا بیاورند؛ چون که برنده کسانی هستند که در انتخابات شرکت می‌کنند و رای می‌دهند و بازنده کسی است که‌رای نمی‌دهد.
 
 وی تصریح کرد: همیشه ما به ندا صدا و شیپور کسانی که قهر با صندوق‌های رای را تقلید می‌کنند به آنها گوش ندهیم که این در واقع آب در آسیاب دشمن نریختن است.
 
 وی گفت: انتخاب ما علاوه بر اینکه تجلی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده؛ بلکه مایه اتحاد و وحدت همدلی آحاد مردم می‌شود و این اتحاد ملت ایران است که دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی را مأیوس می‌کند پس با آمدن ما دشمن مأیوس می‌شود و روز جمعه ما نشان می‌دهیم مردمی آگاه هستیم.
 
 انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcdon0fnyt0956.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما