تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۴۷
سرطایفه جدگال گفت: انتخابات یک وظیفه شرعی است که همه مردم باید در آن شرکت کنند.
حضور در انتخابات وظیفه همه مردم است
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» مولا بخش پیکن در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران اظهار کرد: وظیفه شرعی ما است که در انتخابات شرکت کنیم و هم اکنون که انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم رسیده باید با بصیرت بیشتر و مشارکت بالاتری نسبت به قبل در انتخابات شرکت کنیم.

وی با اشاره به اینکه ما ایران و رهبر انقلاب را دوست داریم به همین دلیل باید مشارکت بالاتری داشته باشیم تصریح کرد: یک رئیس جمهور اصلح در کشور و شهرستان ما بسیار تاثیرگذار می‌باشد پس باید یک رئیس جمهور خوب و انقلابی انتخاب کنیم زیرا که رهبر و رئیس جمهور در سرنوشت کشور تاثیرگذارند و طبیعتاً رئیس جمهوری که معیارهای نزدیک به معیارهای مد نظر رهبری را داشته باشد موثرتر خواهد بود.

سرطایفه جدگال تصریح کرد: ما خواهان یک رئیس جمهور صالح مانند شهید رئیسی هستیم در دولت شهید رئیسی اقدامات ماندگار بسیاری انجام شده و زیر بناها در حال شکل‌گیری بودند و انشاالله رئیس جمهور آتی ادامه دهنده راه ایشان باشند و مردم را خوشبخت کنند.

مولا بخش پیکن با اشاره به اینکه رئیس جمهور اصلح باید خدمتگزار مردم باشد و خستگی ناپذیر باشد رو به مردم خدمت کند خاطرنشان کرد: ما باید به هم کمک کنیم و دست به دست هم دهیم و با مشارکت بالاپای صندوق‌های رای و انتخاب اصلح ایرانمان را آباد کنیم.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdch-wnzz23n-qd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما