تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۱
استاندار سیستان و بلوچستان مطرح کرد:

حضور حداکثری برای ایران قوی و مقتدر

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در دوره دوم انتخابات تمام عوامل اجرای، بازرسین و مجموعه شورای نگهبان برای امنیت و سلامت کامل انتخابات پای‌کار هستند.
حضور حداکثری برای ایران قوی و مقتدر
محمد کرمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری «عصرهامون»، بیان کرد: به فضل الهی انتخابات مرحله دوم شروع شده است و همه عوامل اجرایی و مسئولین نظارتی پایه کار برای رأی‌گیری بادقت و سلامت باید همه مسئولین موظف هستند که دقت کنند؛ زیرا رأی مردم حق‌الناس است و بادقت پیگیری کنیم که انتخابات کاملاً در سلامت برگزار شود.

وی افزود: تأکید ویژه شده که همه عوامل اجرایی و بازرسی و مجموعه شورای نگهبان بادقت برنامه‌ها را پیگیری کنند تا انتخابات با امنیت و سلامت کامل برگزار شود.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: حضور و مشارکت مردم بسیار مهم است؛ اگر ایران قوی و مقتدر می‌خواهیم و روزبه‌روز در صحنه‌های مختلف چه صحنه علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به‌سرعت رشد کنیم باید حضور حداکثری داشته باشیم.

کرمی گفت: مردم ما بصیر هستند و خود آنها فرد اصلح را که با تمام وجودش دلسوز اسلام است و برای مردم و رفع مشکلات مردم در حوزه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و علمی شبانه‌روز نشناسد و پای کاراست؛ را انتخاب کنند و به فصل الهی آینده از آن اسلام خواهد بود.

انتهای خبر/
 
  https://asrehamoon.ir/vdcceoqse2bqem8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما