تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۱۵
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

انتخابات باعث تقویت ملت اسلامی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: انتخابات باعث تقویت ملت اسلامی است و یکی از امور خیر است، طبیعتاً همه آحاد ملت اسلامی در استان در این امر خیر مشارکت خواهند کرد.
انتخابات باعث تقویت ملت اسلامی است
 حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی اکبرپور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری «عصرهامون»، بیان کرد: انتخابات باعث تقویت ملت اسلامی است و یکی از امور خیر است، طبیعتاً همه آحاد ملت اسلامی در استان در این امر خیر مشارکت خواهند کرد و همچنین در مشارکت باید از هم سبقت بگیریم تا بتوانیم یک انتخابات پرشور و حضور حداکثری و یک انتخاب اصلح را داشته باشیم.

وی افزود: امروز دشمنان به سمت به اینکه مردم ما چه خواهند کرد چشم دوخته‌اند و حتی آنهایی که نگرانی دارند و نگرانی‌های آنها هم به جا است باید بدانند نباید با اصل نظام معامله کنند و وقتی دشمنان چشم دوخته‌اند که امروز چه اتفاقی خواهد افتاد و آیا مردم‌دوست و دشمن خود را تشخیص می‌دهند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اذعان کرد: یک‌بار دیگر حماسه‌ای پرشور رقم خواهد خورد که بتواند ایران اسلامی را به فرمایش حضرت آقا به نزدیک قله رسیده است به قله برسانیم.

وی گفت: به کسی رأی دهیم که ایران اسلامی را حرم بداند این یعنی ادامه راه شهدا راه شهید حاج‌قاسم و من در این استان از همه اقوام مردم مذاهب خواهر و برادر به‌خصوص رأی اولی‌ها و آنهایی که شاید هنوز تردید داشته باشند در اینکه شرکت کنند یا نه در انتخابات حماسه پرشور را رقم بزنند.
 
 انتهای خبر/  https://asrehamoon.ir/vdca0on6e49ni01.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما