تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۲۴
در خطبه های نماز جمعه ایرانشهر مطرح شد؛

حضور در انتخابات لبیک به نظام و ندای رهبری است

امام جمعه شهرستان ایرانشهر گفت: کسی را انتخاب کنیم که در وهله اول شاخصه هایی چون اخلاص، مردمی بودن و ولایت‌مداری همچون شهید رئیسی را داشته باشد.
حضور در انتخابات لبیک به نظام و ندای رهبری است
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از پهره؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین عیسی بزمانی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته بین نمازگزاران در مسجد جامع آل رسول (ص) ایرانشهر بیان کرد: خودم و شما خواهران و برادران ایمانی را به رعایت تقوای الهی دعوت می‌کنم و تقوا همچون سپری در برابر گناهان است.
 
 وی افزود: امروز مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری بوده که مردم همچون همیشه پای‌کار آمدند تا سرنوشت کشور خود را تعیین کنند.
 
 این خطیب جمعه ادامه داد: مردم عزیز ما باید توجه داشته باشند که به فردی رأی بدهند که صلاحیت داشته باشد و در حقیقت انتخابی شاخص و درست همچون شهید رئیسی باشد.
 
 وی اضافه کرد: کسی را انتخاب کنیم که در وهله اول شاخصه‌هایی چون اخلاص، مردمی‌بودن و ولایت‌مداری همچون شهید رئیسی را داشته باشد.
 
 بزمانی تصریح کرد: شرکت در انتخابات وظیفه شرعی بوده و وظیفه ما این است که مشارکت حداکثری و انقلابی داشته باشیم.
 
 وی خاطرنشان کرد: در واقع حضور در انتخابات باید لبیک به‌نظام و ندای رهبری است.
 
 امام‌جمعه ایرانشهر عنوان کرد: به گفتمانی رأی بدهیم که به گفتمان انقلاب و نظام اسلامی نزدیک‌تر باشد.
 
 وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: کسی که مسئولیت ریاست‌جمهوری را بر عهده می‌گیرد باید با خداوند خود عهد ببند که یاران و نیروهایش کسانی باشند که ذره‌ای با انقلاب زاویه نداشته باشند و در این بدنه قرار می‌گیرند هیچ‌گونه دلبستگی به دشمنان مردم از جمله کشورهای اروپایی و آمریکایی نداشته باشد.
 
 
 امام‌جمعه ایرانشهر با اشاره به ۲۱ تیرماه، حماسه مسجد گوهرشاد، عنوان کرد: تلاش دشمن برداشتن عفاف و حجاب است که تاکنون با هوشیاری مردم نقشه‌ها و دسیسه‌های دشمن نقش‌برآب شده است.
 
 انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcefo8zfjh8pfi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما