تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۰۱
فرمانده سپاه شهرستان راسک گفت: هر رای شما عزیزان یک‌مشت محکم بر دهان تمام یاوه‌گویانی بوده که می‌خواهند وحدت و امنیت ما را خدشه‌دار کنند.      
هر رای ایرانی یک‌مشت محکم بر دهان تمام یاوه‌گویان است   
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، محمود باغبانی در گفتگو با خبرنگار پهره بیان کرد: از آن جایی که انتخابات ریاست‌جمهوری به‌دور دوم کشیده شد شرکت در انتخابات بر اساس یک وظیفه و تکلیف شرعی دینی عقلی سیاسی و اجتماعی فردی باید پرشورتر برگزار می‌شد.
 
 وی افزود: تا بتوانیم با انتخاب فرد اصلح بهترین سرنوشت را برای شهرستان عزیز راسک و ایران سربلند، سرفراز، رقم بزنیم.
 
 این مسئول ادامه داد: به حول و قوه الهی و به کوری چشم دشمنان و بدخواهان نظام انقلاب اسلامی یقین دارم که قوم باوفا و باوقار بلوچ با شور و شعور همواره با مشارکت حداکثری در تمامی صحنه‌های ملی و اجتماعی حضور داشته و دارند.
 
 وی اضافه کرد: هر رای شما عزیزان یک‌مشت محکم بر دهان تمام یاوه‌گویانی بوده که می‌خواهند وحدت و امنیت ما را خدشه‌دار کنند.
 
 فرمانده سپاه شهرستان راسک ادامه داد: لذا پیشاپیش کمال تشکر و قدردانی خود را از همه سران، طوایف، معتمدین، جامعه نخبگانی و روحانیت اهل‌سنت اعم از طلبه و مولوی، اقشار مختلف مردمی، بسیجیان، شوراها و دهیاران و مسئولین و دانشجویان و دانش‌آموزان محترم را اعلام می‌دارم.
 
 وی گفت: مردم بلوچستان همیشه و همه‌جا عشق و وفاداری خود به میهن و نظام جمهوری اسلامی ایران را با حضور و مشارکت و زبان، کلام و قلم و قدم در تمامی صحنه‌های امنیتی و اجتماعی سیاسی و فرهنگی و مذهبی و ملی به اثبات رسانده است.
 
 
 انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcjhhevyuqemaz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما