تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۳۰
حضور همه سنین در انتخابات؛

عشق به ایران سن‌وسال نمی‌شناسد

شوروشوق انتخابات در سیستان و بلوچستان درحالی‌که در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شاهد حضور پیرمرد ۹۵ساله، جوان نابینا و کودکان در پای صندوق‌های رأی هستیم سن‌وسال نمی‌شناسد.
عشق به ایران سن‌وسال نمی‌شناسد
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، مردم همیشه در صحنه و پای‌کار ایران اسلامی در حماسه شکوهمند دومین مرحله انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در ۱۵ تیرماه با حضور پرشور و حماسی خود ثابت کردند که پای انقلاب و نظام، آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند.
 
حضور پرشور مردم در دور دوم انتخابات لبیک به شعار سال رهبر انقلاب هم در عرصه مردمی‌سازی سیاسی در کنار مردمی‌سازی اقتصاد خواهد بود.
 
انتخابات ریاست‌جمهوری هم‌زمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان با گرمای طاقت‌فرسای بالای ۴۰ درجه و بادهای 120روزه شمال استان و گرمای شرجی جنوب استان از ساعت هشت صبح ۱۵ تیرماه جمعه آغاز شد و سوز گرما و موج گردوخاک مانع از مشارکت مردم پای صندوق‌های رأی نشد.

 حضور پرشور مردم روستای گل‌آباد سفلی سیستان در ساعات قبل از شروع رأی‌گیری و حضور پیرمرد
۹۵سالهٔ هیرمندی پیش از شروع رأی‌گیری و حضور آن جوان نابینای هیرمندی با دیدهٔ دل برای انتخابات آمده بود و صفوف طولانی مردم در ساعات اولیه پای صندوق رأی نشان از این دارد که مردم دست از انقلاب و آرمان‌های آن برنمی‌دارند و تلاش‌های دشمن برای ضربه‌زدن به ایران اسلامی مثل همیشه بی‌ثمر خواهد بود.


گرمای جنوب استان بر گرمای حضور پرشور و حرارت مردم و برپایی جشن سیاسی رأی اولی سراوان و حضور بانوان بلوچ همراه کودکان دهه نودی خود که هر چه سنشان به رأی‌دادن نمی‌رسید، اما قدشان به صندوق‌ها می‌سرید و تا به‌اندازه انداختنِ یک رأی در صندوق، در آینده کشورشان سهیم باشند.
 آن دختر رأی اولی که با مادربزرگ خود که رأی اولی دیروز انقلاب اسلامی بود و حضور جوانان دیروز برای عشق به ایران امروز با موی سپید و کمر خمیده برای ادامه‌دادن راه شهید رئیسی رأی خود را به صندوق انداختند در کنار بودن دو نسل جوان و پیر گویای عشق به رهبر و انقلاب اسلامی است.

 
 ملت سیستان و بلوچستان، شیعه و سنی با وحدت و انسجام و با هر برگی که به صندوق‌ها رأی انداختند ثابت کردند که تحت هر شرایطی گوش‌به‌فرمان رهبر معظم انقلاب هستند و ثابت کردند که‌رایشان رأی به‌نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی است و پیرو ولایت‌فقیه هستند.


حضور بانوی بلوچ مقیم کشور کویت پای صندوق‌های رأی نشان از عشق و ارادت او به‌نظام جمهوری و کشور ایران است و با انداختن رأی خود در صندوق برای سرنوشت کشورش تصمیم می‌گیرد و این عرق ملی مردم ایران است.
 
 پدر خانواده چابهاری در گفتگو با خبرنگار «عصرهامون» گفت: من به همراه خانواده و خصوصاً دختر پنج‌ساله‌ام برای ساختن وطن و حضور در انتخابات شرکت کرده‌ایم تا کودکم در بزرگسالی به یک فرد فعال و انتخاب‌گر تبدیل شود.

 پیرمرد سنگانی افزود: من به عشق رهبر و رئیس‌جمهور شهیدمان که خدمات بسیاری برای مردم سیستان و بلوچستان انجام داد و از خود برای ما به یادگار گذاشت در انتخابات شرکت کردم تا بتوانم رئیسی جمهوری که ادامه‌دهنده راه شهید رئیسی است انتخاب کنم.

 دختر سیستانی گفت: من به سن رأی‌گیری نرسیده‌ام؛ اما با پدر و مادر و برادرم در انتخابات شرکت کرده‌ام؛ چون کشورم را دوست دارم و به کسی رأی می‌دهیم که ادامه‌دهنده راه شهید رئیسی باشد و با انتخاب خود مشت محکمی بر دهن دشمن می‌زنیم.

 شهروند زاهدانی گفت: رأی ما یک بله به‌نظام جمهوری اسلامی ایران است و وظیفه شرعی و قانونی ما است و این انگشت جوهری ما تیری بر قلب دشمن دیرینه ایران یعنی آمریکا و اسرائیل است و تا پای جان پای انقلاب و رهبر خود هستیم.
 
 انتهای خبر/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
https://asrehamoon.ir/vdcb99b85rhb0zp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما