تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۳
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی بر استفاده رئیس‌جمهور منتخب از ظرفیت‌های فراوان کشور برای آسایش مردم و پیشرفت کشور در ادامه راه شهید رئیسی تأکید کردند.
رئیس‌جمهور منتخب از ظرفیت‌های کشور برای پیشرفت استفاده کند
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با سپاس‌گزاری از همه نامزدها و فعالان عرصه انتخابات بر استفاده رئیس‌جمهور منتخب از ظرفیت‌های فراوان کشور برای آسایش مردم و پیشرفت کشور، در ادامه راه شهید رئیسی تأکید کردند.
 
 متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
 
بسم‌الله الرّحمن الرّحیم
 
و الحمدلله رب‌العالمین والصلاة والسلام علی سیدنا محمدٍ و آله الطاهرین سیما بقیةالله روحی فداه.
خدای عزیز و رحیم را سپاس که بااراده و توفیق او ملت بزرگ ایران توانست پس از مصیبت سنگین فقدان رئیس‌جمهور شهید، در مدت کوتاه قانونی، صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری را سامان دهد و در دو جمعه پیاپی، انتخاباتی آزاد و شفاف برگزار کند و از میان چند نامزد، با اکثریت آرا رئیس‌جمهور کشور را برگزیند.
 
مسئولان محترم برگزاری انتخابات، با شتاب لازم و امانت کامل، وظایف خود را انجام دادند، و مردم عزیز، بااحساس مسئولیت به میدان آمدند و صحنه‌ای گرم و پرشور آفریدند و صندوق‌های انتخاباتی را در دو مرحله با بیش از ۵۵ میلیون رأی انباشتند.
 
 این حرکت بزرگ در رویاروئی با غوغای دست‌سازِ تحریم انتخابات که دشمنان ملت ایران برای القای ناامیدی و بُن‌بست به راه انداخته بودند، کاری درخشان و فراموش‌نشدنی است و همه نامزدهای محترم و همهٔ کسانی که برای پیروزیِ هر یک از آنان، هفته‌ها تلاش شبانه‌روزی کردند در افتخار و ثواب آن شریک‌اند.
 
 اکنون ملت ایران رئیس‌جمهور خود را انتخاب کرده است. اینجانب با تبریک به ملت و به رئیس‌جمهور منتخب و به همه فعالان این صحنهٔ حساس مخصوصاً جوانان پرشور ستادهای انتخاباتی نامزدها، همگان را به همکاری و نیک‌اندیشی برای پیشرفت و عزت روزافزون کشور توصیه می‌کنم. شایسته است رفتارهای رقابتی دوران انتخابات به هنجارهای رفاقتی تبدیل شود و هر کس در حدّ توان خود برای آبادانی مادی و معنوی کشور تلاش کند.
 
 به جناب آقای دکتر پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب نیز توصیه می‌کنم با توکل به خداوند رحمان به افق‌های بلند و روشن چشم بدوزند و در ادامهٔ راه شهید رئیسی از ظرفیت‌های فراوان کشور به‌ویژه منابع انسانیِ جوان و انقلابی و مؤمن، برای آسایش مردم و پیشرفت کشور بیشترین بهره را ببرند.
 
 بار دیگر جبههٔ سپاس بر درگاه حضرت حق می‌گذارم و به حضرت بقیةالله اعظم روحی فداه درود و سلام می‌فرستم و یاد شهیدان والامقام و امام بزرگوار شهیدان را گرامی می‌دارم و از همهٔ نامزدهای محترم و فعالان عرصهٔ انتخابات که در این برهه‌ی حساس نقش‌آفرینی کردند و نیز رسانهٔ ملی و حافظان امنیت کشور و دستگاه‌های اجرای انتخابات سپاسگزاری می‌کنم.
 
 انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcdzn0fxyt09j6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما