تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۲۳
پیام رهبر انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا:

اثرگذاری در مسائل بزرگ، بر ایمان و اعتمادبه‌نفس متکی است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه و هشتمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، بر نقش‌آفرینی و اثرگذاری این دانشجویان در مسائل بزرگ با تکیه بر انگیزه، ایمان و اعتمادبه‌نفس تأکید کردند.
اثرگذاری در مسائل بزرگ، بر ایمان و اعتمادبه‌نفس متکی است
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه و هشتمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا با اشاره به مسائل پیچیده کنونی جهان، بر نقش‌آفرینی و اثرگذاری این دانشجویان در مسائل بزرگ باتکیه‌بر انگیزه، ایمان و اعتمادبه‌نفس تأکید کردند.
 
 متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
 
 بسم‌الله الرّحمن الرّحیم
 
 دانشجویان عزیز! اتحادیه ریشه‌دار و خوش‌نام شما و استمرار فعالیت‌های آن پدیده‌ای مژده‌بخش است. این حضور جمعی می‌تواند در اندازهٔ خود در مسائل پیچیده کنونی جهان نقش‌آفرین باشد. اثرگذاری در مسائل بزرگ، بیش از هر عِده وعُده‌ای، بر انگیزه و ایمان و اعتمادبه‌نفسِ فعالان متکی است؛ و این سرمایه ارزشمند بحمداللّه در شما جوانانِ ایرانیِ مؤمن و انقلابی موجود و مشهود است.
 
 مسائل مهم و زخم‌های تازه و کهنه جهان را می‌شناسید. تازه‌ترین آنها فاجعه بی‌نظیر غزّه است. برجسته‌ترین آنها شکست اخلاقی و سیاسی و اجتماعی غرب و سیاستمداران غربی و تمدن غربی است. عبرت‌آمیزترین آنها ناتوانیِ لیبرال دموکراسی مدعیانِ آن در استقرار آزادی بیان و غفلت مرگ‌بار آنان از موضوع عدالت اقتصادی و اجتماعی است. بارقه کم‌سو ولی امیدبخشِ اعتراضاتِ مردمی و بخصوص دانشجویی در آمریکا و اروپا نیز از مسائل مهمّ کنونی است. منطقه غرب آسیا و کشور عزیز ما نیز با مسائل کوچک و بزرگ متعدد روبه‌رویند. همه اینها زمینه‌های اندیشه و کار و ابتکار برای مجموعه مبارکی همچون اتحادیه شما است.
 
 توفیقات شما را از خداوند عزیز حکیم مسئلت می‌کنم.
 
 سید علی خامنه‌ای
 
 انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdce7o8zxjh8pvi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما