تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۵۲
فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان:

فوتی‌های تصادفات در سیستان‌وبلوچستان به ۲۰ نفر رسید

فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: حوادث رانندگی ابتدای تیرماه تاکنون در جنوب این استان ۲۰ کشته و ۶۲ مجروح برجا گذاشته است.
فوتی‌های تصادفات در سیستان‌وبلوچستان به ۲۰ نفر رسید
به گزارش پایگاه خبری«عصرهامون» به نقل از روابط عمومی پلیس راه جنوب سیستان و بلوجستان، سرهنگ مصطفی کول‌زاده بیان کرد:۲۰ فوتی و ۶۲ مجروح نتیجه ۴۳ فقره تصادف در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان بوده است.

وی سرعت زیاد، انحراف و تجاوز به چپ و سبقت غیرمجاز را از دلایل عمده بروز حوادث رانندگی این مدت در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان ذکر کرد و افزود: یکی از بیشترین عامل تصادفات خستگی و خواب آلودگی رانندگان است که رانندگان حتما در زمان های مختلف استراحت کافی داشته باشند تا سبب بروزحوادث رانندگی نشوند.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: خودداری از عجله در سفر و داشتن استراحت کافی برای حدود ۱۵ دقیقه پس از هر ۲ ساعت رانندگی برای جلوگیری از خستگی و خواب آلودگی راننده وسیله نقلیه ضروری است تا بازگشت مسافران به شهر و دیار خود ایمن و سلامت انجام شود.

وی گفت: رانندگان عزیز توجه داشته باشند رعایت فاصله طولی و رانندگی با سرعت مطمئنه می‌تواند از بروز بسیاری سوانح و تلفات جاده‌ای جلوگیری کند.

انتهای خبر/
https://asrehamoon.ir/vdciu3azyt1aqv2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما